II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Nabava ultrazvočnih aparatov
Referenčna številka dokumenta: JN-28749
II.1.2)Glavna koda CPV33112000 Oprema za eho, ultrazvok in dopplersko odslikavanje
II.1.4)Kratek opis:
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Nabava ultrazvočnega aparata za Oddelek za kardiologijo in angiologijo
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33112000 Oprema za eho, ultrazvok in dopplersko odslikavanje
II.2.4)Opis javnega naročila:
Nabava ultrazvočnega aparata za Kliniko za nevrologijo
Št. sklopa: 2
Nabava ultrazvočnega aparata za Oddelek za kardiokirurgijo
Št. sklopa: 3
Nabava transezofagealne multiplane UZ sonde
Št. sklopa: 4
Nabava ultrazvočnega aparata za Kliniko za ginekologijo in perinatologijo
Št. sklopa: 5