Prekės - 479898-2019
Lenkija-Katowice: Mobilios hidraulinės šachtų atramos
2019/S 197-479898
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-15
Nuorodos numeris: 701902742
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zespołów i elementów wykonawczych i sterujących hydrauliki sterowniczej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zadanie nr 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Materiał wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zadanie nr 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
Zadanie nr 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
Zadanie nr 4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Zadanie nr 5
Pirkimo dalies Nr.: 5
Zadanie nr 6
Pirkimo dalies Nr.: 6
Zadanie nr 7
Pirkimo dalies Nr.: 7
Zadanie nr 8
Pirkimo dalies Nr.: 8
Zadanie nr 9
Pirkimo dalies Nr.: 9
Zadanie nr 10
Pirkimo dalies Nr.: 10
Zadanie nr 11
Pirkimo dalies Nr.: 11
Zadanie nr 12
Pirkimo dalies Nr.: 12
Zadanie nr 13
Pirkimo dalies Nr.: 13
Zadanie nr 14
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zadanie nr 15
Pirkimo dalies Nr.: 15
Zadanie nr 16
Pirkimo dalies Nr.: 16
Zadanie nr 17
Pirkimo dalies Nr.: 17
Zadanie nr 18
Pirkimo dalies Nr.: 18
Zadanie nr 19
Pirkimo dalies Nr.: 19
Zadanie nr 20
Pirkimo dalies Nr.: 20
Zadanie nr 21
Pirkimo dalies Nr.: 21
Zadanie nr 22
Pirkimo dalies Nr.: 22
Zadanie nr 23
Pirkimo dalies Nr.: 23
Zadanie nr 24
Pirkimo dalies Nr.: 24
Zadanie nr 25
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zadanie nr 26
Pirkimo dalies Nr.: 26
Zadanie nr 27
Pirkimo dalies Nr.: 27
Zadanie nr 28
Pirkimo dalies Nr.: 28
Zadanie nr 29
Pirkimo dalies Nr.: 29
Zadanie nr 30
Pirkimo dalies Nr.: 30
Zadanie nr 31
Pirkimo dalies Nr.: 31
Zadanie nr 32
Pirkimo dalies Nr.: 32
Zadanie nr 33
Pirkimo dalies Nr.: 33
Zadanie nr 34
Pirkimo dalies Nr.: 34
Zadanie nr 35
Pirkimo dalies Nr.: 35
Zadanie nr 36
Pirkimo dalies Nr.: 36
Zadanie nr 37
Pirkimo dalies Nr.: 37
Zadanie nr 38
Pirkimo dalies Nr.: 38
Zadanie nr 39
Pirkimo dalies Nr.: 39
Zadanie nr 40
Pirkimo dalies Nr.: 40
Zadanie nr 41
Pirkimo dalies Nr.: 41
Zadanie nr 42
Pirkimo dalies Nr.: 42
Zadanie nr 43
Pirkimo dalies Nr.: 43
Zadanie nr 44
Pirkimo dalies Nr.: 44
Zadanie nr 45
Pirkimo dalies Nr.: 45
Zadanie nr 46
Pirkimo dalies Nr.: 46
Zadanie nr 47
Pirkimo dalies Nr.: 47
Zadanie nr 48
Pirkimo dalies Nr.: 48
Zadanie nr 49
Pirkimo dalies Nr.: 49
Zadanie nr 50
Pirkimo dalies Nr.: 50
Zadanie nr 51
Pirkimo dalies Nr.: 51
Zadanie nr 52
Pirkimo dalies Nr.: 52
Zadanie nr 53
Pirkimo dalies Nr.: 53
Zadanie nr 54
Pirkimo dalies Nr.: 54
Zadanie nr 55
Pirkimo dalies Nr.: 55
Zadanie nr 56
Pirkimo dalies Nr.: 56
Zadanie nr 57
Pirkimo dalies Nr.: 57
Zadanie nr 58
Pirkimo dalies Nr.: 58
Zadanie nr 59
Pirkimo dalies Nr.: 59
Zadanie nr 60
Pirkimo dalies Nr.: 60
Zadanie nr 61
Pirkimo dalies Nr.: 61
Zadanie nr 62
Pirkimo dalies Nr.: 62
Zadanie nr 63
Pirkimo dalies Nr.: 63
Zadanie nr 64
Pirkimo dalies Nr.: 64
Zadanie nr 65
Pirkimo dalies Nr.: 65
Zadanie nr 66
Pirkimo dalies Nr.: 66
Zadanie nr 67
Pirkimo dalies Nr.: 67
Zadanie nr 68
Pirkimo dalies Nr.: 68
Zadanie nr 69
Pirkimo dalies Nr.: 69
Zadanie nr 70
Pirkimo dalies Nr.: 70
Zadanie nr 71
Pirkimo dalies Nr.: 71
Zadanie nr 72
Pirkimo dalies Nr.: 72
Zadanie nr 73
Pirkimo dalies Nr.: 73
Zadanie nr 74
Pirkimo dalies Nr.: 74
Zadanie nr 75
Pirkimo dalies Nr.: 75
Zadanie nr 76
Pirkimo dalies Nr.: 76
Zadanie nr 77
Pirkimo dalies Nr.: 77
Zadanie nr 78
Pirkimo dalies Nr.: 78
Zadanie nr 79
Pirkimo dalies Nr.: 79
Dostawy - 479898-2019
Polska-Katowice: Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Wyniki postępowania
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902742
II.1.2)Główny kod CPV
43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26
Część nr: 27
Część nr: 28
Część nr: 29
Część nr: 30
Część nr: 31
Część nr: 32
Część nr: 33
Część nr: 34
Część nr: 35
Część nr: 36
Część nr: 37
Część nr: 38
Część nr: 39
Część nr: 40
Część nr: 41
Część nr: 42
Część nr: 43
Część nr: 44
Część nr: 45
Część nr: 46
Część nr: 47
Część nr: 48
Część nr: 49
Część nr: 50
Część nr: 51
Część nr: 52
Część nr: 53
Część nr: 54
Część nr: 55
Część nr: 56
Część nr: 57
Część nr: 58
Część nr: 59
Część nr: 60
Część nr: 61
Część nr: 62
Część nr: 63
Część nr: 64
Część nr: 65
Część nr: 66
Część nr: 67
Część nr: 68
Część nr: 69
Część nr: 70
Część nr: 71
Część nr: 72
Część nr: 73
Część nr: 74
Część nr: 75
Część nr: 76
Część nr: 77
Część nr: 78
Część nr: 79