Lieferungen - 479951-2021
Submission deadline has been amended by:  614903-2021
Polska-Warszawa: Wózki popychane
2021/S 184-479951
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Sprzedaż 3500 sztuk kontenerów przejezdnych
Numer referencyjny: BZA.2600.396.2021
II.1.2)Główny kod CPV
34912100 Wózki popychane
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż 3500 sztuk kontenerów przejezdnych
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż 3500 sztuk kontenerów przejezdnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Warunkach technicznych dla kontenera przejezdnego, stanowiących załącznik nr 1 do projektu umowy stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ.