Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Bahnersatz Halbstundentakt Strecke Visp-Brig--Fiesch
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60112000 Openbaarvervoersdiensten
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)60112000 Openbaarvervoersdiensten
60172000 Bus- en autobusverhuur met chauffeur