Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytnutí internetových, mobilních komunikačních služeb a vybavení pro úřad EASO ve Španělsku
Spisové číslo: EASO/2021/908
II.1.2)Hlavní kód CPV72400000 Internetové služby
II.1.4)Stručný popis:
Výsledkem řízení bude uzavření jedné rámcové smlouvy na poskytování internetových, mobilních komunikačních služeb a vybavení ve Španělsku.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 383 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV32250000 Mobilní telefony
64210000 Telefonní služby a přenos dat
II.2.4)Popis zakázky:
Cílem zakázky je poskytnout spolehlivá a vysoce kvalitní mobilní hlasová a datová komunikační řešení pro zaměstnance úřadu EASO a poskytnout internetové připojení v budoucích pracovištích úřadu EASO ve Španělsku.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 480313-2021
Malta-Valletta: Provision of Internet, Mobile Communication Services and Equipment for EASO in Spain
2021/S 185-480313
Contract notice
Services
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of Internet, Mobile Communication Services and Equipment for EASO in Spain
Reference number: EASO/2021/908
II.1.2)Main CPV code
72400000 Internet services
II.1.4)Short description:
The procedure will result in the conclusion of a single framework contract for the provision of internet, mobile communication services and equipment in Spain.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 383 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
32250000 Mobile telephones
64210000 Telephone and data transmission services
II.2.4)Description of the procurement:
The objective of the contract is to provide reliable and high-quality mobile voice and data communication solutions for EASO staff, and to provide internet connection in EASO future locations working sites in Spain.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Furnizarea de internet, servicii și echipamente de comunicații mobile pentru EASO în Spania
Număr de referinţă: EASO/2021/908
II.1.2)Cod CPV principal72400000 Servicii de internet
II.1.4)Descriere succintă:
Procedura va avea ca rezultat încheierea unui contract-cadru unic pentru furnizarea de servicii și echipamente de internet și de comunicații mobile în Spania.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 383 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)32250000 Telefoane mobile
64210000 Servicii de telefonie şi de transmisie de date
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Obiectivul contractului este de a furniza soluții de comunicații mobile de voce și de date fiabile și de înaltă calitate pentru personalul EASO și de a furniza conexiune la internet în viitoarele locații ale EASO din Spania.