Építési beruházás - 480358-2019
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2019/S 198-480358
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2019/S 162-397588)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
83.sz.2x2sávos főút Pápa–Győr közötti kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000808062019
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés a 83. sz. 2x2 sávos főút Pápa–Győr közötti szakaszának kivitelezésére.
VI. szakasz: Kiegészítő információk