29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Roboty budowlane - 480538-2021
Niemcy-Emden: Przepompowywanie
2021/S 186-480538
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Nassbaggerarbeiten zur Unterhaltung des Fahrwassers der Außenems 2022/2023
Numer referencyjny: 2021214018
II.1.2)Główny kod CPV
45252124 Przepompowywanie
II.1.4)Krótki opis:
Die auszuführenden Bauleistungen sind Nassbaggerarbeiten zur Erhaltung und Wiederherstellung der erforderlichen Tiefen und Breiten innerhalb der Außenems von km 40,7 bis 73,2. Im Zeitraum von Januar 2022 bis Juli 2023 sind ca. 8 Mio m³ Boden zu baggern, zu fördern und zu verbringen.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 16 700 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Aufteilung in 8 Baggerkampagnen im Tidebbereich der Außenems:
BA01 : Emder Fahrwasser von km 40,7 bis 45,7 ; Baggermenge ca. 15 %
BA02 : Emder Fahrwasser von km 45,7 bis 47,7 ; Baggermenge ca. 16 %
BA03 : Emder Fahrwasser von km 47,7 bis 50,0 ; Baggermenge ca. 30 %
BA04 : Gatjebogen von km 50,0 bis 53,0 ; Baggermenge ca. 30 %
BA05 : Gatjebogen von km 53,0 bis 57,0 ; Baggermenge ca. 4 %
BA06 : Ostfriesische Gatje von km 57,0 bis 62,0 ; Baggermenge ca. 1 %
BA07 : Dukegat von km 62,0 bis 70,0 ; Baggermenge ca. 3 %
BA08 : Dukegat von km 70,0 bis 73,2 ; Baggermenge ca. 1 %