II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Przebudowa układu drogowego ul. Legionów na odcinku od Pl. Wolności do ul. Żeligowskiego, ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Legionów do ul. Ogrodowej, wraz z infrastrukturą techniczną (...)
Reference number: DSR-ZP-VIII.271.20.2021
II.1.2)Main CPV code45000000 Construction work
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa układu drogowego ul. Legionów na odcinku od Pl. Wolności do ul. Żeligowskiego, ul. Cmentarnej na odcinku od
ul. Legionów do ul. Ogrodowej, wraz z infrastrukturą techniczną i meblami miejskimi oraz przebudowa ulicy Cmentarnej w śladzie planowanego przedłużenia
ul. Karskiego.
Zamówienie podzielone zostało na 3 części Część I: obejmuje wykonanie robót budowlanych z zakresu dokumentacji projektowej oznaczonej jako Zadania 1, 2 ,3 i 4 oraz prace pielęgnacji zieleni i nasadzeń roślinnych dla Zadania 1, 2 i 3.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Wykonanie robót budowlanych z zakresu dokumentacji projektowej oznaczonej jako Zadania 1, 2 ,3 i 4 oraz prace pielęgnacji zieleni i nasadzeń roślinnych dla Zadania 1, 2 i 3.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)45100000 Site preparation work
45110000 Building demolition and wrecking work and earthmoving work
45111200 Site preparation and clearance work
45111250 Ground investigation work
45111291 Site-development work
45111300 Dismantling works
45112000 Excavating and earthmoving work
45112700 Landscaping work
45112710 Landscaping work for green areas
45112711 Landscaping work for parks
45112712 Landscaping work for gardens
45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
45220000 Engineering works and construction works
45231000 Construction work for pipelines, communication and power lines
45231220 Construction work for gas pipelines
45231300 Construction work for water and sewage pipelines
45231400 Construction work for electricity power lines
45231600 Construction work for communication lines
45232000 Ancillary works for pipelines and cables
45232140 District-heating mains construction work
45232300 Construction and ancillary works for telephone and communication lines
45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
45233129 Crossroad construction work
45233161 Footpath construction work
45233200 Various surface works
45233252 Surface work for streets
45233294 Installation of road signals
45234116 Track construction works
45234121 Tramway works
45234126 Tramline construction works
45236000 Flatwork
45310000 Electrical installation work
45311000 Electrical wiring and fitting work
45314000 Installation of telecommunications equipment
45316000 Installation work of illumination and signalling systems
45316110 Installation of road lighting equipment
45316213 Installation of traffic guidance equipment
45330000 Plumbing and sanitary works
45332200 Water plumbing work
45332300 Drain-laying work
45333000 Gas-fitting installation work
45400000 Building completion work
45453000 Overhaul and refurbishment work
45453100 Refurbishment work
77300000 Horticultural services
77310000 Planting and maintenance services of green areas
32323500 Video-surveillance system
II.2.4)Description of the procurement:
W zakresie przedmiotu zamówienia jest wykonanie robót obejmujących zakres dokumentacji projektowej oznaczonej jako:
Zadanie 1
Przebudowa ul. Legionów na odcinku od Placu Wolności do ul. Zachodniej (ze skrzyżowaniem).
Zadanie 2
Przebudowa ul. Legionów na odcinku od ul. Zachodniej do ul. Gdańskiej ( bez skrzyżowań)
Zadanie 3
Przebudowa skrzyżowania ulic Legionów i Gdańska - w całości wraz z rozjazdami w zachodnim wlocie skrzyżowania ulic Legionów – Gdańska z wyjątkiem sieci trakcyjnej: - zaniechać budowy sekcji L21, L22 (lewoskręt z ul. Gdańskiej)
- sekcje L17 i L18 zakotwić tymczasowo na słupie 46 (ostatni 46 metrowy odcinek sieci tj. od słupa 42/43 – 46 będzie niejezdny)
Zadanie 4
Przebudowa ul. Legionów na odcinku od ul. Gdańskiej do ul. Żeligowskiego w części dotyczącej:
- wybudowania słupa 46 ( ostatni 46 metrowy odcinek sieci tj. od słupa 42/43 – 46 będzie niejezdny) - zakończenia przęsła kanalizacji kablowej ( długości ok. 16 m) z Zadania 3 wraz ze studnią kablową
- nowoprojektowane elementy sygnalizacji świetlnej, w tym w szczególności podejścia do detektorów usytuowanych na trakcji ( mniej więcej z całym peronem przystankowym)
- kable zasilania trakcji poprowadzone w kierunku podstacji trakcyjnej KĘS wraz z wprowadzeniem w podstację.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 1a do SWZ oraz w dokumentacji projektowej.
Wykonanie robót budowlanych z zakresu dokumentacji projektowej oznaczonej jako Zadania 3, 4 i 5 (w Umowie Z 1, 2 i 3) oraz prace pielęgnacji zieleni i nasadzeń roślinnych dla Zadania 4 (w Um. Z 2)
Lot No: 2
Zadanie 3 (Zadanie 1 w Umowie)
Przebudowa skrzyżowania ulic Legionów i Gdańskiej – dla trakcji należy wybudować zaniechane elementy sieci trakcyjnej Zadania 3 takie jak wywieszenie sekcji L21 i L22.
Zadanie 4 (Zadanie 2 w Umowie)
Przebudowa ul. Legionów na odcinku od ul. Gdańskiej do ul. Żeligowskiego wraz z rozjazdami na skrzyżowaniu ulic Legionów i Cmentarna – w zakresie nie uwzględnionym w Części I zamówienia, bez wywieszania sekcji L27 i L28
( prawoskręt w ul. Cmentarną).
Zadanie 5 (Zadanie 3 w Umowie)
Przebudowa ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Legionów do ul. Ogrodowej (bez skrzyżowania z przyszłym skrzyżowaniem z ul. Karskiego) – w zakresie przystanku
na ulicy Legionów, słupa trakcyjnego nr 64, 96 oraz elementów zasilania i sterowania zwrotnic, zasilania smarownic oraz budowa kanalizacji kablowej ok. 15 m i szafki CCTV
w ul. Cmentarnej ( szafka obsługuje przystanki Legionów).
Wykonanie robót budowlanych z zakresu dokumentacji projektowej oznaczonej jako Zadania 4, 5 i 6 (w Umowie Z 1, 2 i 3) oraz prace pielęgnacji zieleni i nasadzeń roślinnych dla Zadania 4, 5 i 6 (Z1,2,3)
Lot No: 3
Zadanie 4 ( w Umowie Zadanie 1)
Przebudowa ul. Legionów na odcinku od ul. Gdańskiej do ul. Żeligowskiego – w zakresie nasadzenia róż w obrębie skrzyżowania z ul. Cmentarną.
Zadanie 5 ( w Umowie Zadanie 2)
Przebudowa ul. Cmentarnej na odcinku od ul. Legionów do ul. Ogrodowej (bez skrzyżowania z przyszłym skrzyżowaniem z ul. Karskiego ) – z wyłączeniem zakresu z Części II zamówienia.
Zadanie 6 ( w Umowie Zadanie 3)
Przebudowa skrzyżowania ul. Karskiego z ul. Cmentarną – poza Rewitalizacją Obszarową Centrum Łodzi ( Projektami 1-8).