Szerződésmódosítás aláráírásának dátuma: 14.11.2017.
Jelen hirdetmény I.1. pontjában feltüntetendő további ajánlatkérők:
Hivatalos név:
Nagymaros Város Önkormányzata; Nemzeti azonosítószám: AK16410; Cím: 2626 Nagymaros Fő tér 5.; NUTS-kód: HU120.
Őrbottyán Vár os Önkormányzata, Nemzeti azonosítószám: AK08944, cím: 2161 Őrbottyán, Fő út 99.
DMRV Duna M enti Regionális Vízmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság; Nemzeti azonosítószám: AK01805; Postai cím: 2600 Vác, Kodály Zoltán út 3.
Jelen hirdetmény II.2.3. pontjában megadott információ a szerződésmódosításnak megfelelő tartalommal került meghatározásra.
II.2.4. pont folytatása: