Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Lieferungen - 481413-2022
Česko-Jilemnice: Rentgenové přístroje
2022/S 170-481413
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka Skiaskopického digitálního C - ramena pro MMN a.s.
Spisové číslo: 7309
II.1.2)Hlavní kód CPV
33111000 Rentgenové přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace Skiaskopického digitálního C - ramena.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace Skiaskopického digitálního C - ramena. Veškeré požadované technické, kvalitativní a funkční parametry přístrojů a zařízení jsou podrobně specifikovány obchodními podmínkami (závazném návrhu kupní smlouvy) a v jejich příloze - Technické specifikaci.