II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie
Reference number: ZP.26.1.88.2021
II.1.2)Main CPV code32420000 Network equipment
II.1.4)Short description:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.
2. Zamówienie zostało podzielone na części/ zadania.
Zadanie 1: Pamięć RAM – 72 szt.
Zadanie 2: Karty sieciowe – 16 szt.
Zadanie 3: Wkładka światłowodowa – 40 szt.
Zadanie 4: Serwer przechowywania danych – 3 szt.
Zadanie 5: Router – 6 szt.
3. Wykonawca może złożyć ofertę na wybrane zadanie / zadania.
4.Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy.
5. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zgodnie z SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)30236110 Random access memory (RAM)
II.2.4)Description of the procurement:
1. Zakres przedmiotowy, ilościowy i wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, a wymagania tam wskazane, należy traktować jako określenie wymaganego minimalnego poziomu wymagań. Wymaganej funkcjonalności oferowanego urządzenia nie można uzyskać poprzez stosowanie przejściówek różnego rodzaju, rozgałęźników itp., chyba, że Zamawiający dopuścił takie rozwiązanie.
2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. W zakresie zadania numer 1 Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania urządzenia używanego.
3. Wymagany okres gwarancji: dla zadnia numer 1 - 12 miesięcy.
4. W przypadku, gdy Wykonawca oferuje rozwiązania równoważne, stosowanie do art. 99 ust. 4-6 lub art. 101 ust. 4 ustawy Pzp, to na Wykonawcy ciąży obowiązek wykazania dowodu, ze oferowane dostawy są zgodne z wymaganiami Zamawiającego i w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
5. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje dostarczenie przedmiotu zamówienia do Zamawiającego (teren Częstochowy).
6. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zgodnie z projektem umowy – załącznik nr 4 do SWZ.
7. Wymagany termin realizacji zamówienia: dla zadania nr 1-do 30 dni od daty zawarcia umowy.
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)30237135 Network interfaces cards
2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. W zakresie zadania numer 2 Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania urządzenia używanego.
3. Wymagany okres gwarancji: dla zadnia numer 2 – 12 miesięcy.
7. Wymagany termin realizacji zamówienia: dla zadania nr 2 do 30 dni od daty zawarcia umowy.
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)32420000 Network equipment
2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. W zakresie zadania numer 3 Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania urządzenia używanego.
3. Wymagany okres gwarancji: dla zadnia a numer 3– 24 miesiące
7. Wymagany termin realizacji zamówienia: dla zadania nr 3 do 30 dni od daty zawarcia umowy
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)48821000 Network servers
2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji. W zakresie zadania numer 4 Zamawiający dopuszcza możliwość zaoferowania urządzenia używanego.
3. Wymagany okres gwarancji: dla zadnia numer 4 – 60 miesięcy.
7. Wymagany termin realizacji zamówienia: dla zadania nr 4 do 30 dni od daty zawarcia umowy.
Lot No: 5
2. Przedmiot zamówienia musi być fabrycznie nowy, pełnowartościowy, wolny od wad i uszkodzeń, bez wcześniejszej eksploatacji.
3. Wymagany okres gwarancji: dla zadnia numer 5 – 24 miesiące.
7. Wymagany termin realizacji zamówienia: dla zadania nr 5 – 14 dni od daty zawarcia umowy.