Lieferungen - 481995-2020
Tschechien-Prag: Personalcomputer
2020/S 199-481995
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup pracovních stanic a příslušenství pro potřeby resortu MPSV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30213000 Personalcomputer
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění centralizovaně zadávané veřejné zakázky jsou 3 kategorie pracovních stanic, 2 kategorie monitorů a příslušenství, konkrétně klávesnice, klávesnice se čtečkou, myš a ergonomická podložka pod myš.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 130 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213300 Tischcomputer
30214000 Arbeitsplätze
30231000 Computerbildschirme und Konsolen
30237460 Computertastaturen
30237410 Computermäuse
30234000 Speichermedien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadáním veřejné zakázky budou naplněny potřeby resortu spočívající v uzavření rámcové dohody na období 2 let, na základě které budou MPSV a zapojené resortní organizace objednávat pracovní stanice, monitory a příslušenství kvalitativně odpovídající potřebám pracovníků veřejné správy za cenu reflektující množstevní slevy v důsledku agregace poptávky resortu, a to dle svých aktuálních potřeb.