Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на пощенски пликове за нуждите на Национален статистически институт
II.1.2)Основен CPV код30199230 Пощенски пликове
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на пощенски пликове за нуждите на Национален статистически институт.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30199230 Пощенски пликове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: