Supplies - 482156-2018
Czech Republic-Prague: Electricity
2018/S 211-482156
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sdružené služby dodávky elektrické energie pro VZP ČR - 2. cyklus
Reference number: 1800124
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Předmětem veřejné zakázky jsou: a) dodávky elektrické energie v hladině nízkého napětí (dále jen „NN“) a b) v hladině vysokého napětí (dále jen „VN“) – viz výzva k podání nabídek. Předmětem plnění je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb. Celkový předpokládaný odběr elektrické energie z hladiny NN v rámci této veřejné zakázky, tj. pro 86 odběrných míst uvedených v Příloze č. 1 výzvy, je v plánovaném množství 2842 MWh za období od 1.6.2018 do 31.5.2019. Celkový předpokládaný odběr elektrické energie z hladiny VN v rámci této veřejné zakázky, tj. pro 8 odběrných míst uvedených v Příloze č. 2 výzvy, je v plánovaném množství 4529 MWh za období od 1.6.2018 do 31.5.2019.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: