Prekės - 482273-2019
Lenkija-Katowice: Nealkoholiniai gėrimai
2019/S 198-482273
Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Prekės
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa wody i innych napojów dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
15980000 Nealkoholiniai gėrimai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 10. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: 1 lub więcej części zamówienia.
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami,w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Poskiej Grupy Górniczej S.A.
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Woda źródlana gazowana - zwrotna butelka szklana o poj. 0,33 l ilość 362 080 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 1 133 682 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 92 944 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 1 224 938 szt.
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 5 050 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 7
Woda źródlana gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 381 764 szt.
Woda źródlana niegazowana - butelka typu PET opoj. 1,5 l ilość 5 480 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 9
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj. 1 l ilość 265 940 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 10
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj.1,5 l ilość 281 278 szt.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV15980000 Napoje bezalkoholowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 2
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15980000 Napoje bezalkoholowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 7
Część nr: 9
Część nr: 10