Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών, και λοιπών μηχανών γραφείου
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30120000 Fotokopier- und Offsetdruckgeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια εφαρμογών λογισμικού, φωτοαντιγραφικών και λοιπών μηχανών γραφείου ,τηλεφωνικών συσκευών, καμερών και καταμετρητών χρημάτων και η παροχή υπηρεσιών υποστήριξης , συντήρησης και προώθησης