II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 205-1
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200783
II.1.2)CPV-Code Hauptteil03419100 Nutzholzerzeugnisse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa wyrobów stolarskich dla przemysłu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 205-1 w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03419100 Nutzholzerzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kaszty podpornościowe w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Elementy do zapór pyłowych (Deski i deseczki do zapór pyłowych) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 4
Półki i elementy do zapór pyłowych w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 5
Trzonki do łopat, kilofów, siekier, młotków i nabijaki górnicze w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 6
Drabiny drewniane w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 7
Kotwy drewniane w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.
Los-Nr.: 8
Kliny drewniane w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Załączniku nr 2 do SWZ.