Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dostawy - 483072-2019
Submission deadline has been amended by:  527565-2019
Polska-Szamotuły: Termografy
2019/S 199-483072
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup tomografu komputerowego wraz z adaptacją pomieszczenia na potrzeby nowego sprzętu.
Numer referencyjny: ZP-381-51/2019
II.1.2)Główny kod CPV
33111640 Termografy
II.1.4)Krótki opis:
1. Demontaż istniejącego tomografu i złożenie go w miejscu wskazanym przez Zamawiającego w celu dalszej odsprzedaży.
2. Wykonanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie projektu osłon stałych (zgodnie z załącznikiem nr 16 – zasady adaptacji pomieszczeń) – jeżeli jest wymagane.
3. Transport i wniesienie sprzętu medycznego do miejsca przeznaczenia.
4. Adaptacja pomieszczeń zgodnie z opracowaną i uzgodnioną dokumentacją projektową i projektem osłon stałych – jeżeli jest wymagane.
6. Montaż i instalacja sprzętu.
7. Podłączenie dostarczonego sprzętu do posiadanego przez Zamawiającego systemu PACS/RIS i skonfigurowanie do prawidłowej pracy z tym systemem (sprzęt ma pobierać dane z DICOM Worklist wystawianej przez system PACS/RIS i odsyłać badania do systemu PACS; sprzęt wysyła komunikaty MPPS do systemu PACS/RIS). Zamawiający do podłączenie przeznaczy posiadane licencje.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa tomografu komputerowego o parametrach zgodnie z Załącznikiem nr 3 do SIWZ.