Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
ДОСТАВКА НА НЕТНА АКТИВНА ЕЛЕКТРИЧЕСКА ЕНЕРГИЯ И ИЗБОР НА КООРДИНАТОР НА СТАНДАРТНА БАЛАНСИРАЩА ГРУПА НА ОБЕКТИ НА МЕДИЦИНСКИ УНИВЕРСИТЕТ - ПЛОВДИВ
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.4)Korte beschrijving:
Настоящата обществена поръчка е с предмет доставка на нетна активна електрическа енергия и избор на координатор на стандартна балансираща група на обекти на Медицински университет – Пловдив с пълно администриране на информационния поток с Електроенергиен системен оператор (EСО) и поемане на разходите за небаланси.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)09310000 Elektriciteit
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: