Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa spoiw cementowo-mineralnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 288-10
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200084
II.1.2)CPV-Code Hauptteil24911200 Kleber
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)24911200 Kleber
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są dostawy spoiw mineralnych i mineralno-cementowych do wykonywania obudów torkretowych i powłok natryskowych w technologii wykonywania natrysku „na mokro” o następujących parametrach: docelowa wytrzymałość na ściskanie (RC) musi być większa lub równa 40 MPa (RC > 40 MPa), wytrzymałość na ściskanie po upływie 24 godzin (RC24) musi być większa lub równa 10 MPa (RC24 > 10 MPa), wskaźnik woda: spoiwo (w/s) musi być mniejszy lub równy 0,3 (w/s < 0,3), wydajność z 1 t > 0,60 m3. Docelowo przyczepność do betonu musi być większa lub równa 2 MPa (> 2 MPa).
Spoiwo musi posiadać własności umożliwiające jego przerabianie pompami ślimakowymi w procesie ciągłego mieszania oraz pompowania, musi wykazywać własności tiksotropowe oraz sczepne, umożliwiać wykonywanie torkretu w technologii natrysku „na mokro” poprzez możliwość wykonania co najmniej 5 cm warstwy natrysku w jednym cyklu. Spoiwo nie może zawierać w swoim składzie substancji ściernych powodujących zużywanie się elementów pomp, musi posiadać własności umożliwiające jego podawanie w postaci plastycznej na odległość min. 400 m przy zachowaniu podanych przez wykonawcę parametrów wytrzymałościowych. Ponadto spoiwo powinno zachować plastyczność masy nawet po jednogodzinnym zatrzymaniu urządzenia podającego bez konieczności czyszczenia instalacji przy zachowaniu podanych przez wykonawcę parametrów wytrzymałościowych. Szacunkowa ilość: 2387 ton.
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są dostawy spoiw mineralnych i mineralno-cementowych do wykonywania tam i korków izolacyjnych, przeciwwybuchowych o następujących parametrach: wytrzymałość na ściskanie po upływie 24 godzin (RC24) musi wynosić min. 7 MPa (RC24 min. 7 MPa), wskaźnik woda: spoiwo (w/s) musi być większy lub równy 1,0 (w/s > 1,0), wydajność z 1 t powyżej 1,3 m³. Spoiwo do wykonywania tam musi posiadać własności zapewniające odporność konstrukcji tamy o długości nie większej niż 3 m na ciśnienie fali wybuchu o wartości 1 MPa po czasie nie dłuższym niż 24 godz. od zatłoczenia. Spoiwo musi posiadać własności umożliwiające jego podawanie pompami MONO lub równoważnymi przy zachowaniu podanych przez Wykonawcę parametrów wytrzymałościowych. Szacunkowa ilość: 2369 ton.
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są dostawy spoiw mineralnych i mineralno-cementowych do wykonywania tam i korków izolacyjnych, przeciwwybuchowych o następujących parametrach: wytrzymałość na ściskanie po upływie 24 godzin (RC24) musi wynosić min. 7 MPa (RC24 min. 7 MPa), wskaźnik woda: spoiwo (w/s) musi być większy lub równy 1,0 (w/s > 1,0), wydajność z 1 t powyżej 1,3 m³. Spoiwo do wykonywania tam musi posiadać własności zapewniające odporność konstrukcji tamy o długości nie większej niż 3 m na ciśnienie fali wybuchu o wartości 1 MPa po czasie nie dłuższym niż 24 godz. od zatłoczenia. Spoiwo musi posiadać własności umożliwiające jego podawanie pompami MONO lub równoważnymi przy zachowaniu podanych przez Wykonawcę parametrów wytrzymałościowych. Szacunkowa ilość: 2368 ton.
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są dostawy spoiw mineralnych i mineralno-cementowych do wykonywania pasów podporowych, izolacyjnych oraz tam i korków izolacyjnych o następujących parametrach: docelowa wytrzymałość na ściskanie (RC) musi wynosić min. 9 MPa (RC min. 9 MPa), wskaźnik woda:spoiwo (w/s) musi być większy lub równy 1,0 (w/s > 1,0), wydajność z 1 t powyżej 1,3 m³. Spoiwo musi posiadać własności umożliwiające jego podawanie pompami MONO lub równoważnymi przy zachowaniu podanych przez Wykonawcę parametrów wytrzymałościowych. Szacunkowa ilość: 156 ton.
Los-Nr.: 5
Przedmiotem zamówienia są dostawy spoiw mineralnych i mineralno-cementowych ekspansywnych do wypełniania pustek, wykonywania pasów izolacyjnych i ochronnych oraz tam i korków izolacyjnych o następujących parametrach: docelowa wytrzymałość na ściskanie (RC) musi zawierać się w przedziale 0,1 MPa < Rc < 3 MPa, wskaźnik woda: spoiwo (w/s) musi być większy lub równy 1,0 (w/s > 1,0), wydajność z 1 t min. 5 m³. Spoiwo musi posiadać własności umożliwiające jego podawanie pompami MONO lub równoważnymi na odległość min. 200 m w postaci plastycznej, przy zachowaniu podanych przez Wykonawcę parametrów wytrzymałościowych. Ponadto spoiwo winno zachować plastyczność masy nawet po jednogodzinnym zatrzymaniu urządzenia podającego bez konieczności czyszczenia instalacji przy zachowaniu podanych przez Wykonawcę parametrów wytrzymałościowych. Szacunkowa ilość: 784 tony.