Meil on hea meel teatada, et portaali TED uus versioon võetakse kasutusele 29. jaanuaril 2024 (esialgne kuupäev – kinnitamisel!) Olete huvitatud uutest funktsioonidest, täiendustest ja mõjust, mida need kasutajatele kaasa toovad? Kutsume teid lugema meie artiklit, et teha lähemalt tutvust peamiste uute muudatuste ja funktsioonidega.
E-vormide teadete kuvamist mõjutavad mõned vead. Tegeleme probleemi lahendamisega. Seni saate külastada meie temaatilist veebilehte, et saada rohkem teavet ja juhiseid.
Registreerimine 14. detsembril 2023 toimuvale TEDi andmete taaskasutajate neljandale seminarile on avatud.
Teenused - 483174-2017
Bulgaaria-Sofia: Bulgaarias Sofias asuva Euroopa Liidu maja ruumide puhastamise teenused
2017/S 232-483174
Hanketeade
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Bulgaarias Sofias asuva Euroopa Liidu maja ruumide puhastamise teenused
Viitenumber: PR/2017-16-INF/SOF.
II.1.2)CPV põhikood
90910000 Puhastusteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Euroopa Komisjoni esindus Bulgaarias, kes tegutseb ka Euroopa Parlamendi infobüroo nimel, otsib puhastamise teenuseid Euroopa Liidu maja ruumide jaoks aadressil G. S. Rakovski Street 124, 1000 Sofia, BULGAARIA.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 300 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
90911200 Hoonete puhastusteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Puhastusteenused Euroopa Liidu majale Bulgaarias Sofias, sh tavapärased puhastusteenused, täiendavad puhastusteenused, prügi kogumine ja käitlemine ning tarned.
Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Takarítási szolgáltatások az Európai Unió Szófiai Házának helyiségeiben (Bulgária).
Hivatkozási szám: PR/2017-16-INF/SOF.
II.1.2)Fő CPV-kód90910000 Takarítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az Európai Bizottság Bulgáriai Képviselete, amely az Európai Parlament Tájékoztatási Irodájának nevében is eljár, takarítási szolgáltatásokat kíván igénybe venni az Európai Unió Házának helyiségeiben, cím: G. S. Rakovski Street 124, 1000 Sofia, BULGÁRIA.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 300 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Takarítási szolgáltatások az Európai Unió Házában (Szófia, Bulgária), az általános takarítási szolgáltatásokat, az extra takarítási szolgáltatásokat, a hulladékok és felszerelések összegyűjtését és eltávolítását beleértve.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Reinigingsdiensten voor de kantoren van het Huis van Europa in Sofia, Bulgarije.
Referentienummer: PR/2017-16-INF/SOF.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90910000 Reinigingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De Vertegenwoordiging van de Europese Commissie in Bulgarije, die ook namens het Voorlichtingsbureau van het Europees Parlement optreedt, is op zoek naar reinigingsdiensten voor de kantoren van het Huis van Europa te G. S. Rakovski Street 124, 1000 Sofia, BULGARIJE.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 300 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)90911200 Reiniging van gebouwen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Reinigingsdiensten voor het Huis van Europa in Sofia, Bulgarije, met inbegrip van standaardreinigingsdiensten, bijkomende reinigingsdiensten en het ophalen en verwijderen van afval en leveringen.
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi sprzątania pomieszczeń w Domu Unii Europejskiej w Sofii, Bułgaria
Numer referencyjny: PR/2017-16-INF/SOF.
II.1.2)Główny kod CPV90910000 Usługi sprzątania
II.1.4)Krótki opis:
Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Bułgarii, działając również w imieniu Biura Informacyjnego Parlamentu Europejskiego, zamierza zamówić usługi sprzątania pomieszczeń w Domu Unii Europejskiej pod adresem: G. S. Rakovski Street 124, 1000 Sofia, BUŁGARIA.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV90911200 Usługi sprzątania budynków
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługi sprzątania pomieszczeń w Domu Unii Europejskiej w Sofii, Bułgaria, obejmujące standardowe usługi sprzątania, dodatkowe usługi sprzątania, gromadzenie i usuwanie odpadów oraz zapewnienie materiałów zużywalnych.