There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Szolgáltatások - 483348-2022
Spanyolország-Sevilla: Az európai mezőgazdasági és vidékfejlesztési szakpolitikák gazdasági modellezésére irányuló III. program támogatása
2022/S 171-483348
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Az európai mezőgazdasági és vidékfejlesztési szakpolitikák gazdasági modellezésére irányuló III. program támogatása
Hivatkozási szám: JRC/SVQ/2022/OP/0132
II.1.2)Fő CPV-kód
73200000 Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
E keretszerződés célja igazolt, minőségi szaktudás biztosítása a Bizottság, konkrétabban a Közös Kutatóközpont Mezőgazdaságtan (D.4) és Élelmiszerbiztonság (D.5) egységei számára agrárgazdasági modellező eszközök használata és fejlesztése terén, valamint az európai mezőgazdasági és a kapcsolódó szakpolitikák elemzéséhez szükséges szakmai támogatás, elemzés és értékelés biztosítása az Európai Bizottság számára. A szerződés keretében igényelt támogatás központi elemét a modellek fenntartására, fejlesztésére, valamint az alapvető mezőgazdasági modellek alkalmazására irányuló szakmai támogatás képezi a Közös Kutatóközpont vonatkozó egységeiben (ezek konkrétabban a következők: Aglink-Cosimo, AGMEMOD, CAPRI, IFM-CAP, MAGNET, CGEBox, BioSAMs).
VI. szakasz: Kiegészítő információk