Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Imuniniai vaistiniai preparatai (Žmogaus pasiutligės imunoglobulinas)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas33651600 Vakcinos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Perkančioji organizacija numato įsigyti Imuninio vaistinio preparato - Žmogaus pasiutligės imunoglobulino, skirto imunoprofilaktikos programai vykdyti.
Detalus perkamų prekių apibūdinimas, kiekiai, savybės ir kiti būtini reikalavimai yra nurodyti Specifikacijoje (Pirkimo sąlygų 1 priede).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)33651600 Vakcinos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: