Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmas papildināšana un uzturēšana
Atsauces numurs: CFLA 2021/14-PAK
II.1.2)Galvenās CPV kods72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Tehniskas kļūdas dēļ e-veidlapu paziņojumos URL netiek parādīti pareizi. Mēs cenšamies novērst šo problēmu. Kamēr tā vēl nav novērsta, aicinām izmantot apkārtceļu un svītrot komatu (vai jebkuru citu īpašo rakstzīmi), kas parādās URL beigās. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Pakalpojumi - 483561-2021
Submission deadline has been amended by:  539454-2021
2021/S 186-483561
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
II.1.2)Galvenās CPV kods
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
Vērtība bez PVN: 2 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)