Diensten - 483617-2021
Submission deadline has been amended by:  556325-2021
Nederland-Eindhoven: Onderhoud van terreinen
2021/S 186-483617
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europese aanbesteding "Integraal beheer Woensel Noord 1 2022 - 2025"
Referentienummer: 61816202251
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
77314000 Onderhoud van terreinen
II.1.4)Korte beschrijving:
Aanbestedende dienst wenst met onderhavige Opdracht het integraal beheer van het stadsdeel Woensel Noord 1 door een externe partij uitgevoerd voor de periode 2022 t/m 2025 met een mogelijke verlenging t/m 2029 middels een aanbesteding van het bestek met kenmerk 61816202251 met gunning op de beste prijs-kwaliteitsverhouding te bereiken.
De opdracht bestaat in hoofdzaak uit het uitvoeren van het integraal beheer en onderhoud.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor één perceel
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Integraal beheer Woensel Noord 1 2022 - 2025
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Tot de Opdracht behoren de volgende, niet limitatief opgesomde, onderdelen in het stadsdeel Woensel Noord 1:
a. Onderhoud bomen
• Onkruidbeheer boomspiegels
• Verwijderen waterlot
b. Onderhoud sierplantsoen
• Onkruidbeheer sierplantsoen
• Snoei sierplantsoen
• Beheersing natuurlijk afval sierplantsoen
• Zwerfafvalbeheer sierplantsoen
c. Onderhoud heesterplantsoen
• Onkruidbeheer heesterplantsoen
• Snoei heesterplantsoen
• Beheersing natuurlijk afval heesterplantsoen
• Zwerfafvalbeheer heesterplantsoen
d. Onderhoud bosplantsoen en bossen
• Onkruidbeheer rand bosplantsoen en bossen
• Beheersing natuurlijk afval rand bosplantsoen en bossen.
• Zwerfafvalbeheer rand bosplantsoen en bossen
e. Onderhoud (half)verhardingen
• Onkruidbeheer verhardingen
• Veegvuilbeheersing verhardingen
• Beheersing natuurlijk afval verhardingen
• Zwerfafvalbeheer verhardingen
f. Onderhoud (recreatieve) grasvelden
• Beheersing natuurlijk afval recreatieve grasvelden
• Zwerfafvalbeheersing (recreatieve) grasvelden
• Maaibeheer recreatieve grasvelden
• Onderhoud graskanten
g. Onderhoud kolken en lijnafwateringen
• Kolken en lijnafwateringen reinigen
h. Afvalbakkenbeheersing
i. Bijkomende verplichtingen Flora en Fauna en verkeersmaatregelen
• Werkzaamheden Flora en Fauna
• Toepassen verkeersmaatregelen
j. Bijkomende werkzaamheden
• Werkzaamheden informatievoorziening
• Werkzaamheden kwaliteitsmanagement
Ondersteuning ingenieursdienst
Perceel nr.: 2
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
Een uitgebreide omschrijving van de werkzaamheden is te vinden in het bestek en beschrijvend document.
Ondersteuning Geovisia ten behoeve van beheerseenheden
Perceel nr.: 3
72513000 Kantoorautomatiseringsdiensten