Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Ramsčiais grindžiamo, subjekto, siekiančio, kad jam būtų pavesta vykdyti priemones, finansuojamas Europos Sąjungos biudžeto lėšomis, taikant netiesioginį valdymą, vertinimo paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79212000 Audito paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ perka ramsčiais grindžiamo, subjekto, siekiančio, kad jam būtų pavesta vykdyti priemones, finansuojamas Europos Sąjungos biudžeto lėšomis, taikant netiesioginį valdymą, vertinimo (angl. Pillar assessment) paslaugas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79212000 Audito paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Ramsčiais grindžiamo vertinimo paslaugos.