Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Dienstleistungen - 483710-2018
Luxemburg-Luxemburg: Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für Fahrer von verschiedenen europäischen Institutionen in Brüssel und Luxemburg
2018/S 212-483710
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für Fahrer von verschiedenen europäischen Institutionen in Brüssel und Luxemburg
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-17/024
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
80511000 Ausbildung des Personals
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die zu erbringenden Dienstleistungen bestehen in der Durchführung von Schulungen für Fahrer von europäischen Institutionen, die im Besitz eines Führerscheins der Klasse B sind. Ausgeschlossen sind Schulungen für die Fahrzeugführung von LKW (Führerschein Klasse C) und/oder Bussen (Führerschein Klasse D).
Der Auftrag ist in 2 unterschiedliche Lose unterteilt:
— Los A: Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für in Brüssel eingesetzte Fahrer,
— Los B: Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für in Luxemburg eingesetzte Fahrer.
Die Bieter können ein Angebot für 1 oder 2 Lose einreichen. Die Lose sind unabhängig voneinander und können an verschiedene Bieter vergeben werden.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für in Brüssel eingesetzte Fahrer
Los-Nr.: A
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für in Brüssel eingesetzte Fahrer.
Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für in Luxemburg eingesetzte Fahrer
Los-Nr.: B
Schulungsdienstleistungen im Bereich Fahrzeugführung für in Luxemburg eingesetzte Fahrer.
Services - 483710-2018
Luxembourg-Luxembourg: Automobile driving training services for drivers of European institutions in Brussels and Luxembourg
Contract notice
Services
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Automobile driving training services for drivers of European institutions in Brussels and Luxembourg
Reference number: COJ-PROC-17/024
II.1.2)Main CPV code
80511000 Staff training services
II.1.4)Short description:
The services to be provided consist in training drivers of European institutions holding a B permit. Excluded are training courses relating to driving heavy goods vehicles (permit C) and/or buses (permit D).
The contract is divided into 2 separate lots:
— lot A: Automobile driving training services for drivers assigned to Brussels,
— Lot B: Automobile driving training services for drivers assigned to Luxembourg.
Tenderers may tender for one or two lots. The lots are independent and may be awarded to different tenderers.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for maximum number of lots: 2
II.2)Description
II.2.1)Title:
Automobile driving training services for drivers assigned to Brussels
Lot No: A
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Automobile driving training services for drivers assigned to Brussels.
Automobile driving training services for drivers assigned to Luxembourg
Lot No: B
Automobile driving training services for drivers assigned to Luxembourg.
Meillä on ilo ilmoittaa, että TED-portaalin uusi versio otetaan käyttöön 29. tammikuuta 2024 (alustava päivä, vahvistetaan myöhemmin!). Haluatko tietää enemmän uusista toiminnoista ja tehdyistä parannuksista? Tutustu artikkeliimme, josta saat lisätietoa tärkeimmistä muutoksista ja uusista toiminnoista.
Uusi koulutustilaisuus TED-datan uudelleenkäyttäjille 14.12.2023 – ilmoittaudu mukaan!
Palvelut - 483710-2018
Luxemburg-Luxemburg: Ajokoulutuspalvelut Euroopan unionin toimielinten autonkuljettajia varten Brysselissä ja Luxemburgissa
Hankintailmoitus
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Ajokoulutuspalvelut Euroopan unionin toimielinten autonkuljettajia varten Brysselissä ja Luxemburgissa
Viitenumero: COJ-PROC-17/024
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
80511000 Henkilökunnan koulutuspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Toimitettavat palvelut koostuvat ajokoulutuksen takaamisesta niille EU:n toimielinten kuljettajille, joilla on B-ajolupa. Sopimus ei koske kuorma-autojen (C-lupa) ja/tai linja-autojen (D-lupa) ajokoulutusta.
Sopimus on jaettu 2 erilliseen erään seuraavasti:
— erä A: ajokoulutuspalvelut tässä tarkoitettuja autonkuljettajia varten Brysselissä,
— erä B: ajokoulutuspalvelut tässä tarkoitettuja autonkuljettajia varten Luxemburgissa.
Tarjoajat voivat tehdä tarjouksen 1 tai 2 erästä. Erät ovat toisistaan riippumattomia, ja niistä voidaan tehdä sopimukset eri tarjoajien kanssa.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvo
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
Tarjoukset voivat koskea osien enimmäismäärä: 2
II.2)Kuvaus
II.2.1)Nimi:
Ajokoulutuspalvelut tässä tarkoitettuja autonkuljettajia varten Brysselissä
Osa nro: A
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Erän kohteena ovat ajokoulutuspalvelut tässä tarkoitettuja autonkuljettajia varten Brysselissä.
Ajokoulutuspalvelut tässä tarkoitettuja autonkuljettajia varten Luxemburgissa
Osa nro: B
Erän kohteena ovat ajokoulutuspalvelut tässä tarkoitettuja autonkuljettajia varten Luxemburgissa.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 483710-2018
Liuksemburgas-Liuksemburgas: Automobilių vairavimo mokymo paslaugos Europos institucijų Briuselyje ir Liuksemburge vairuotojams
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Automobilių vairavimo mokymo paslaugos Europos institucijų Briuselyje ir Liuksemburge vairuotojams
Nuorodos numeris: COJ-PROC-17/024
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
80511000 Darbuotojų mokymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Mokymų paslaugos, kurias reikės teikti, apima mokymus Europos institucijų vairuotojams, turintiems B kategoriją. Neapima mokymų, susijusių su sunkiasvorių krovininių transporto priemonių (C kategorija) ir (arba) autobusų (D kategorija) vairavimu.
Sutartis suskirstyta į 2 atskirtas dalis:
— A dalis: automobilių vairavimo mokymo paslaugos Briuselyje įdarbintiems vairuotojams,
— B dalis: automobilių vairavimo mokymo paslaugos Liuksemburge įdarbintiems vairuotojams.
Konkurso dalyviai gali teikti pasiūlymus vienai arba dviems dalims. Dalys gali būti nesusijusios ir paskirtos skirtingiems konkurso dalyviams.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl maksimalaus pirkimo dalių skaičiaus: 2
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Automobilių vairavimo mokymo paslaugos Briuselyje įdarbintiems vairuotojams
Pirkimo dalies Nr.: A
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Automobilių vairavimo mokymo paslaugos Briuselyje įdarbintiems vairuotojams.
Automobilių vairavimo mokymo paslaugos Liuksemburge įdarbintiems vairuotojams
Pirkimo dalies Nr.: B
Automobilių vairavimo mokymo paslaugos Liuksemburge įdarbintiems vairuotojams.
Tehniskas kļūdas dēļ e-veidlapu paziņojumos URL netiek parādīti pareizi. Mēs cenšamies novērst šo problēmu. Kamēr tā vēl nav novērsta, aicinām izmantot apkārtceļu un svītrot komatu (vai jebkuru citu īpašo rakstzīmi), kas parādās URL beigās. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.
Pakalpojumi - 483710-2018
Luksemburga-Luksemburga: Apmācības pakalpojumi autovadīšanas jomā autovadītājiem no Eiropas Savienības iestādēm Briselē un Luksemburgā
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Apmācības pakalpojumi autovadīšanas jomā autovadītājiem no Eiropas Savienības iestādēm Briselē un Luksemburgā
Atsauces numurs: COJ-PROC-17/024
II.1.2)Galvenās CPV kods
80511000 Darbinieku mācību pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Īstenojamie pakalpojumi ietver Eiropas Savienības iestāžu autovadītāju ar B kategorijas vadītāja apliecību apmācību. Nav iekļautas apmācības saistībā ar smago transportlīdzekļu vadīšanu (C kategorija) un/vai autobusu vadīšanu (D kategorija).
Līgums ir iedalīts 2 atsevišķās daļās.
— A daļa: apmācības pakalpojumi autovadīšanas jomā autovadītājiem, kas norīkoti Briselē
— B daļa: apmācības pakalpojumi autovadīšanas jomā autovadītājiem, kas norīkoti Luksemburgā
Pretendenti var iesniegt piedāvājumu par 1 vai abām daļām. Daļas ir neatkarīgas un var tikt piešķirtas dažādiem pretendentiem.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 2
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Apmācības pakalpojumi autovadīšanas jomā autovadītājiem, kas norīkoti Briselē
Daļas numurs: A
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Apmācības pakalpojumi autovadīšanas jomā autovadītājiem, kas norīkoti Luksemburgā
Daļas numurs: B
Servizzi - 483710-2018
il-Lussemburgu-Lussemburgu: Servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera minn istituzzjonijiet Ewropej fi Brussell u Lussemburgu
Avviż dwar kuntratt
Servizzi
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera minn istituzzjonijiet Ewropej fi Brussell u Lussemburgu
Numru ta' referenza: COJ-PROC-17/024
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV
80511000 Servizzi tat-taħriġ tal-personal
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Is-servizzi li jridu jitwettqu jikkonsistu fil-garanzija tat-taħriġ tax-xufiera ta' istituzzjonijiet Ewropej li għandhom liċenzja B. Huwa eskluż it-taħriġ relatat mat-trasport ta' piżijiet tqal (liċenzja C) u/jew tal-karozzi tal-linja (liċenzja D).
Il-kuntratt hu maqsum f'2 lottijiet distinti:
— il-lott A: servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera allokati fi Brussell,
— il-lott B: servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera allokati fil-Lussemburgu.
Dawk li jitfgħu l-offerti jistgħu jitfgħu offerta għal lott wieħed jew 2 lottijiet. Il-lottijiet huma indipendenti minn xulxin u jistgħu jingħataw lil entitajiet differenti li jitfgħu l-offerti.
II.1.5)Stima tal-valur totali
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijiet
Dan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: iva
L-offerti jistgħu jintbagħtu għal l-ogħla għadd ta' lottijiet: 2
II.2)Deskrizzjoni
II.2.1)Titlu:
Servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera allokati fi Brussell
Nru tal-lott: A
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera allokati fi Brussell.
Servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera allokati fil-Lussemburgu
Nru tal-lott: B
Servizzi ta' taħriġ fil-qasam tas-sewqan tal-karozzi għal xufiera allokati fil-Lussemburgu.