Zadovoljstvo nam je najaviti da će nova verzija portala TED početi s radom 29. siječnja 2024. (okvirni datum – još nije potvrđen). Zanimaju vas nove funkcionalnosti, poboljšanja i učinak na korisnike? Pročitajte naš članak i saznajte više o glavnim promjenama i novim funkcijama.
Primijećeni su bugovi u prikazu e-obrazaca. Radimo na rješavanju problema. U međuvremenu, upućujemo vas na namjenske stranice ako trebate informacije ili savjet.
U tijeku su prijave za četvrtu radionicu za ponovne korisnike podataka s TED-a, koja će se održati 14. prosinca 2023.
Usluge - 483711-2018
Belgija-Bruxelles: Pružanje vanjskih usluga za osmišljavanje, razvoj, provedbu, podršku održavanja, osposobljavanje i druge povezane usluge u području „digitalne poslovne platforme Alfresco“ (Digital Business Platform - DBP)
2018/S 212-483711
Obavijest o nadmetanju
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje vanjskih usluga za osmišljavanje, razvoj, provedbu, podršku održavanja, osposobljavanje i druge povezane usluge u području „digitalne poslovne platforme Alfresco“ (Digital Business Platform - DBP)
Referentni broj: UCA 18/017
II.1.2)Glavna CPV oznaka
72266000 Usluge savjetovanja o programskoj podršci
II.1.4)Kratak opis:
Svrha je ovog poziva na nadmetanje odabir do 5 ponuditelja kao pružatelja vanjskih usluga za sljedeće:
— osmišljavanje,
— razvoj,
— provedbu,
— održavanje,
— podršku,
— osposobljavanje i druge povezane usluge u području digitalne poslovne platforme Alfresco.
Ugovori koji proizlaze iz ovog poziva na nadmetanje bit će višestruki okvirni ugovori - u kaskadi i s ponovnim pokretanjem nadmetanja.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške
72267100 Održavanje programske podrške za informacijsku tehnologiju
72212400 Usluge razvoja programske podrške za poslovnu transakciju i osobno poslovanje
72212700 Podrška za usluge razvoja programa
72212900 Usluge razvoja razne programske podrške i razni računalni sustavi
72212920 Usluge razvoja programske podrške za automatizaciju uredskog poslovanja
72220000 Usluge sistemskog i tehničkog savjetovanja
72221000 Usluge savjetovanja na području poslovnih analiza
72224000 Usluge savjetovanja na području vođenja projekta
72226000 Usluge savjetovanja pri ispitivanju prihvaćanja sistemske programske podrške
72227000 Usluge savjetovanja na području integriranja programske podrške
72230000 Usluge razvoja programske podrške po narudžbi korisnika
72232000 Razvoj programske podrške za obradu transakcija i programske podrške po narudžbi korisnika
72240000 Usluge sistemske analize i programiranja
72244000 Usluge izrade prototipa
72250000 Sistemske usluge i usluge potpore
72254000 Ispitivanje programske podrške
72261000 Usluge podrške programa
72262000 Usluge razvoja programske podrške
72263000 Usluge izvođenja programske podrške
II.2.4)Opis nabave:
Vijeće Europske unije planira uspostaviti okvirni ugovor za sljedeće:
Aktivnosti i procese donošenja odluka u Vijeću trenutačno podržava veliki broj aplikacija u GSC-u koje su s vremenom uglavnom razvijene interno na postojećim sustavima. Nedavno su se pojavile nove funkcionalne potrebe povezane, između ostalog, s funkcijama suradnje ili upravljanja sadržajem u okviru, ali ne ograničavajući se na, IKM Vision 2020.
Kako bi se učinkovito odgovorilo na ove potrebe, trenutačna tehnička arhitektura mora biti obogaćena za integraciju dodatnih komponenti, od kojih je najvažnija digitalna poslovna platforma (koja obuhvaća ono što se nekad nazivalo sposobnostima ECM-a (upravljanja sadržajem poduzeća — Enterprise Content Management) i BPM-a (upravljanja poslovnim procesima — Business Process Management).
Nova platforma DBP omogućit će uspostavu modularne, proširive arhitekture koja može integrirati nekoliko komponenti putem otvorenih, standardiziranih i interoperabilnih sučelja.
Rješenje će se oslanjati što je više moguće na standardne funkcije, dopunjene posebnim razvojem po potrebi. Pružit će fleksibilnost za integraciju sa naslijeđenim sustavima i omogućiti njihovu postupnu modernizaciju.
Koncept upravljanja informacijama i znanjem temelji se na činjenici da sadržaj organizacije (uključujući dokumente) treba tretirati kao strukturirane skupove informacija. Te će informacije postati korporativna imovina, koja se dijeli među svim dionicima, čuva u pravom kontekstu i kojom se učinkovito upravlja. Kao takve, stvaraju znanje koje će se dostaviti pravim ljudima ili sustavima, u pravo vrijeme.
Usluge uglavnom uključuju usluge s fiksnom cijenom, uglavnom u Bruxellesu, a potencijalno ponekad i u drugim državama Europske unije.
Procijenjeni opseg ovog ugovora iznosi oko 12 000 čovjek/dana savjetodavnih usluga, s fiksnom cijenom i vremenom i sredstvima, povezano s osmišljavanjem, razvojem i održavanjem poslovne platforme Alfresco tijekom 4 godine.
Paslaugos - 483711-2018
Belgija-Bruxelles: Išorinių paslaugų, susijusių su koncepcija, plėtra, įgyvendinimu, techninės priežiūros parama, mokymu ir kitomis susijusiomis paslaugomis „Alfresco Digital Business Platform“ (DBP) srityje, teikimas
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Išorinių paslaugų, susijusių su koncepcija, plėtra, įgyvendinimu, techninės priežiūros parama, mokymu ir kitomis susijusiomis paslaugomis „Alfresco Digital Business Platform“ (DBP) srityje, teikimas
Nuorodos numeris: UCA 18/017
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
72266000 Programinės įrangos konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo pateikti pasiūlymus tikslas – atrinkti iki 5 konkurso dalyvių kaip išorės paslaugų teikėjus, kurie teiktų:
— koncepcijos,
— plėtros,
— įgyvendinimo,
— techninės priežiūros,
— paramos,
— mokymo ir kitas susijusias paslaugos „Alfresco Digital Business Platform“ (DBP) srityje.
Po šio konkurso sudarytos sutartys bus preliminariosios pakopinės sutartys su keliais tiekėjais pakartotinai skelbiant konkursą.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
72267100 Informacijos technologijos programinės įrangos priežiūra
72212400 Verslo sandorių ir asmeninio verslo programinės įrangos kūrimo paslaugos
72212700 Programinės įrangos kūrimo paslaugų programos
72212900 Įvairios programinės įrangos kūrimo paslaugos ir kompiuterių sistemos
72212920 Biuro automatikos programinės įrangos kūrimo paslaugos
72220000 Sistemų ir techninės konsultacinės paslaugos
72221000 Verslo analizės konsultacinės paslaugos
72224000 Projektų vadybos konsultacinės paslaugos
72226000 Sisteminės programinės įrangos priimtinumo tikrinimo konsultacinės paslaugos
72227000 Programinės įrangos integravimo konsultacinės paslaugos
72230000 Vartotojų programinės įrangos kūrimo paslaugos
72232000 Sandorių apdorojimo ir vartotojų programinės įrangos kūrimas
72240000 Sisteminės analizės ir programavimo paslaugos
72244000 Modeliavimo paslaugos
72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
72254000 Programinės įrangos tikrinimas
72261000 Programinės įrangos palaikymo paslaugos
72262000 Programinės įrangos kūrimo paslaugos
72263000 Programinės įrangos diegimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Europos Sąjungos Taryba numato sudaryti preliminariąją sutartį dėl:
Tarybos sprendimų priėmimo veikla ir procesai šiuo metu vykdomi Tarybos generaliniame sekretoriate taikant įvairias programas, kurios daugiausiai per ilgą laiką buvo sukurtos viduje, remiantis jau veikiančiomis sistemomis. Neseniai atsirado naujų funkcinių poreikių, kurie, be kita ko, yra susiję su bendradarbiavimo ar turinio valdymo savybėmis, numatytomis „IKM Vision 2020“, bet neapsiribojant vien jomis.
Siekiant veiksmingai tenkinti šiuos poreikius reikia papildyti dabartinę techninę architektūrą, kad į ją būtų galima integruoti papildomus komponentus, iš jų vienas svarbiausių – Skaitmeninė verslo platforma (Digital Business Platform, DBP), apimanti anksčiau ECM ir BPM vadintas galimybes.
Naujoji DBP platforma leis sudaryti modulinę, išplečiamą architektūrą, į kurią naudojant atviras, standartizuotas ir sąveikias sąsajas bus galima integruoti kelis komponentus.
Sprendimas bus kiek įmanoma grindžiamas jau parengtomis netradicinėmis savybėmis, jei reikia, papildomas specifiniais patobulinimais. Jį bus galima lanksčiai integruoti į senąsias sistemas ir jas laipsniškai modernizuoti.
Informacijos ir žinių valdymo koncepcija grindžiama tuo, kad organizacijos turinys (įskaitant dokumentus) turi būti traktuojamas kaip sustruktūrinti informacijos rinkiniai. Tuomet ši informacija taps įmonės turtu, kuriuo dalysis visi suinteresuotieji asmenys, ji bus laikoma tinkamoje aplinkoje ir veiksmingai valdoma. Tokia informacija sukurs žinias, kurias tinkamu metu reikės pristatyti tinkamiems žmonėms ar sistemoms.
Paslaugos daugiausia bus teikiamos už fiksuotą kainą, daugiausiai Briuselyje ir retkarčiais – kitose Europos Sąjungos valstybėse narėse.
Numatoma šios sutarties apimtis – apie 12 000 žmogaus konsultacinių paslaugų dienų, fiksuota kaina ir laikas bei priemonės, susijusios su „Alfresco“ verslo platformos projektavimu, kūrimu ir priežiūra 4 metų laikotarpį.
Pakalpojumi - 483711-2018
Beļģija-Bruxelles: Koncepcijas, izstrādes, īstenošanas, uzturēšanas atbalsta, apmācības un citu saistīto ārējo pakalpojumu nodrošināšana “Alfresco” digitālās uzņēmējdarbības platformas (DBP) ietvaros
Paziņojums par līgumu
Pakalpojumi
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Koncepcijas, izstrādes, īstenošanas, uzturēšanas atbalsta, apmācības un citu saistīto ārējo pakalpojumu nodrošināšana “Alfresco” digitālās uzņēmējdarbības platformas (DBP) ietvaros
Atsauces numurs: UCA 18/017
II.1.2)Galvenās CPV kods
72266000 Programmatūras konsultāciju pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī uzaicinājuma uz konkursu mērķis ir izraudzīties līdz pat 5 pretendentiem kā ārējo pakalpojumu sniedzējus, kuri nodrošinātu:
— koncepcijas izveidi,
— izstrādi,
— īstenošanu,
— uzturēšanu,
— atbalstu,
— apmācību un citus saistītos pakalpojumus “Alfresco” digitālās uzņēmējdarbības platformas (Digital Business Platform – DBP) ietvaros.
Šī uzaicinājuma uz konkursu rezultātā noslēgtie līgumi būs vairākkārtēji kaskādes veida pamatnolīgumi ar atkārtotu konkursa izsludināšanu.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtība
II.1.6)Informācija par daļām
Līgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)
72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
72267100 Informācijas tehnoloģiju programmatūras tehniskā uzturēšana
72212400 Uzņēmējdarbības darījumu un individālo darījumu pārvaldības programmatūras izstrādes pakalpojumi
72212700 Programmatūras izstrādes pakalpojumu utilītprogammas
72212900 Dažādas programmatūras izstrādes pakalpojumi un datoru sistēmas
72212920 Biroja automatizācijas programmatūras izstrādes pakalpojumi
72220000 Sistēmu un tehnisko konsultāciju pakalpojumi
72221000 Uzņēmējdarbības analīzes konsultāciju pakalpojumi
72224000 Projektu vadības konsultāciju pakalpojumi
72226000 Sistēmas programmatūras pieņemšanas testēšanas konsultāciju pakalpojumi
72227000 Programmatūras integrēšanas konsultāciju pakalpojumi
72230000 Klienta vajadzībām pielāgotas programmatūras izstrādes pakalpojumi
72232000 Darījumu apstrādes un individuālā pasūtījuma programmatūras izstrāde
72240000 Sistēmu analīzes un programmēšanas pakalpojumi
72244000 Prototipa izstrādes pakalpojumi
72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
72254000 Programmatūras testēšana
72261000 Programmatūras atbalsta pakalpojumi
72262000 Programmatūras izstrādes pakalpojumi
72263000 Programmatūras ieviešanas pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Eiropas Savienības Padome plāno izveidot pamatnolīgumu par:
Padomes lēmumu pieņemšanas darbības un procesi pašlaik tiek atbalstīti PĢS, izmantojot lielu lietojumprogrammu kopu, kas galvenokārt ir izstrādāta uz vietas papildus jau esošajām sistēmām. Nesen ir parādījušās jaunas funkciju vajadzības cita starpā saistībā ar satura pārvaldības vai mijiedarbības elementiem informācijas un zināšanu pārvaldības 2020. gada stratēģijas (Information and Knowledge Management – IKM (“IKM Vision 2020”), bet ne tikai, ietvaros.
Lai efektīvi izpildītu šīs vajadzības, esošā tehniskā arhitektūra ir jāpaplašina, lai integrētu papildu komponentus, no kuriem vissvarīgākais ir digitālā uzņēmējdarbības platforma (kas aptver līdz šim sauktās uzņēmumu satura pārvaldības (enterprise content management – ECM) un uzņēmējdarbības procesu vadības (business process management – BPM) spējas).
Jaunā DBP platforma nodrošinās modulāras, paplašināmas arhitektūras uzstādījumu, kurā var integrēt vairākus komponentus, izmantojot atvērtas, standartizētas un sadarbspējīgas saskarnes.
Šis risinājums būs maksimāli balstīts uz darbgataviem elementiem, kurus papildinās īpaši uzlabojumi, kad nepieciešams. Tā ietvaros tiks nodrošināta pielāgošanās spēja, lai notiktu integrācija ar mantotajām sistēmām un to pakāpeniska modernizācija.
Informācijas un zināšanu pārvaldības koncepcija ir balstīta uz to, ka organizācijas saturs (arī dokumenti) ir jāizmanto kā strukturētas informācijas kopas. Šī informācija pēc tam kļūs par korporatīvo aktīvu kopīgai izmantošanai visu ieinteresēto personu vidū, tā tiks glabāta atbilstošā kontekstā un efektīvi pārvaldīta. Tādējādi tiek radītas zināšanas, kas ir nododamas atbilstošiem cilvēkiem vai sistēmām atbilstošā laikā.
Pakalpojumi galvenokārt ietver fiksētas cenas pakalpojumus, un tie ir jānodrošina pārsvarā Briselē un, iespējams, reizēm citās Eiropas Savienības valstīs.
Šī līguma paredzamais apjoms ir aptuveni 12 000 cilvēkdienas, sniedzot konsultāciju pakalpojumus gan fiksētas cenas, gan laika un līdzekļu veidā saistībā ar “Alfresco” uzņēmējdarbības platformas projektēšanu, izstrādi un uzturēšanu 4 gadu periodā.
Tjänster - 483711-2018
Belgien-Bruxelles: Tillhandahållande av externa tjänster för utformning, utveckling, implementering, underhållsstöd, utbildning och andra tillhörande tjänster inom området för "digitala affärsplattformen Alfresco" (Alfresco Digital Business Platform - DBP)
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av externa tjänster för utformning, utveckling, implementering, underhållsstöd, utbildning och andra tillhörande tjänster inom området för "digitala affärsplattformen Alfresco" (Alfresco Digital Business Platform - DBP)
Referensnummer: UCA 18/017
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod
72266000 Programkonsulttjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med denna anbudsinfordran är att välja ut upp till 5 anbudsgivare som externa tjänsteleverantörer för:
– Utformning.
– Utveckling.
– Implementering.
– Underhåll.
– Stöd.
– Utbildning och andra tillhörande tjänster inom området för digitala affärsplattformen Alfresco.
Kontrakt som härrör från den nuvarande anbudsinfordran kommer att vara multipla ramavtal i kaskadform och med förnyad anbudsinfordran.
II.1.5)Uppskattat totalt värde
II.1.6)Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)
72267000 Underhåll och reparation av programvara
72267100 Underhåll av IT-programvara
72212400 Programvaruutvecklingstjänster för affärstransaktioner och personliga affärer
72212700 Verktygsprogram för programvaruutvecklingstjänster
72212900 Programvaruutvecklingstjänster för diverse programvara och datorsystem
72212920 Programvaruutvecklingstjänster för kontorsautomation
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
72221000 Konsulttjänster för företagsanalys
72224000 Konsulttjänster för projektledning
72226000 Konsulttjänster för leveranskontroll av systemprogram
72227000 Konsulttjänster för dataanalys
72230000 Utveckling av kundanpassad programvara
72232000 Utveckling av transaktionsbehandlingsprogram och kundanpassad programvara
72240000 Systemanalys och programmering
72244000 Prototyptjänster
72250000 System- och stödtjänster
72254000 Programvaruprovning
72261000 Stödtjänster för programvara
72262000 Utveckling av programvara
72263000 Programimplementation
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Europeiska unionens råd planerar att upprätta ett ramavtal för:
Rådets beslutsfattande verksamheter och processer stöds för närvarande inom generalsekretariatet av en stor uppsättning applikationer, som i huvudsak utvecklats internt över tiden vid sidan av befintliga system. Nya funktionella behov har uppstått på senaste tiden rörande bland annat samröre med eller funktioner för hantering av innehållet inom ramen för, men inte begränsat till, IKM Vision 2020.
För att effektivt tillgodose dessa behov måste den nuvarande tekniska arkitekturen utökas för att integrera ytterligare komponenter, av vilka den digitala affärsplattformen (Digital Business Platform - DBP) är den viktigaste (vilken omfattar vad som tidigare kallades ECM- och BPM-kapaciteter).
Den nya digitala affärsplattformen kommer att möjliggöra upprättandet av en modulär, utbyggbar arkitektur som kan integrera flera komponenter genom öppna, standardiserade och driftskompatibla gränssnitt.
Lösningen kommer att förlita sig så mycket som möjligt på lättillgängliga funktioner, som är färdiga att använda, som vid behov kommer kompletteras med specifika utvecklingar. Det kommer att ge flexibilitet att integrera med äldre system och möjliggöra deras gradvisa modernisering.
Begreppet informations- och kunskapshantering bygger på det faktum att organisationens innehåll (inklusive dokument) ska behandlas som strukturerade uppsättningar av information. Denna information blir då en företagstillgång, som delas bland alla intressenter, hålls i rätt kontext och hanteras effektivt. Som sådan skapar den kunskap som kan levereras till rätt personer eller system, vid rätt tidpunkt.
Tjänsterna omfattar främst tjänster med fast pris, huvudsakligen i Bryssel, och eventuellt i andra länder i Europeiska unionen, ibland.
Den uppskattade volymen av detta kontrakt är cirka 12 000 mandagar av konsulttjänster, både i form av fast pris samt tid och medel med avseende på utveckling och underhåll av affärsplattformen Alfresco under en 4-års period.