С удоволствие съобщаваме, че новата версия на портала TED ще започне да функционира на 29.01.2024 г. (датата е ориентировъчна - очаква се потвърждение!) Искате ли да научите за новите функции, подобренията и въздействието върху потребителите? Вижте нашата статия и научете повече за основните промени и нови функции.
Има проблеми с показването на обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по тяхното отстраняване. Междувременно, моля, вижте нашата специална страница за повече информация и насоки.
Можете да се регистрирате за нашия 4-и семинар с повторни ползватели на данни от TED, който ще се проведе на 14 декември 2023 г.
Строителство - 483762-2018
България-Костинброд: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на разпределителни водопроводи
2018/S 212-483762
Обявление за поръчка
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Изпълнение на строително-монтажни работи на обект: „Реконструкция и доизграждане на водопроводна мрежа на село Петърч и реконструкция и доизграждане на водопроводна мрежа на село Драговищица, община
II.1.2)Основен CPV код
45232150 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на разпределителни водопроводи
II.1.4)Кратко описание:
СМР на обект: „Реконструкция и доизграждане на водопроводна мрежа на село Петърч и реконструкция и доизграждане на водопроводна мрежа на село Драговищица, община Костинброд“ с подобекти:
— реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на с. Драговищица — ф90 и ф125 — I етап/гл. клон III, клонове 22, 30, 33/участък о.т.111 — о.т.116, и клон 34/-1 188 л.м. — Реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на с. Петърч — ф90 и ф125 — 20 504 л.м. — I етап — Реконструкция на помпена станция „Хаджия“, гл. клонове I, II, III, клонове 1,10,11,12,13,14,15,16,17,18,2,20,22,23,24,25,26,27,29,3,30,31/участък о.т.81-о.т.85/, клонове32,33,34,35,37,39,4,40,41/участъко.т.69-о.т.76/, клонове 42,43,44,46,47,48,5,50,51,52,54,55,56,57,58,59,6,60,61,62,63/участък о.т.92—о.т.56/, клонове 65,67,68,69/участък о.т.22-о.т.21/, клонове7,70,71,72,73,74,75/участък о.т.133— о.т.143 и о.т. 86-о.т.136/, клонове76,77,78/участък о.т.117—о.т.118/, клонове79,81/участък о.т.38—о.т.134/, клонове 82,84,85,9 — Общ обхват — 21,69 км.
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 5 474 915.87 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Изпълнение на строително-монтажни работи на обект: „Реконструкция и доизграждане на водопроводна мрежа на село Петърч и реконструкция и доизграждане на водопроводна мрежа на село Драговищица, община Костинброд.“ Съответно СМР дейностите включват следните подобекти:
— Реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на с. Драговищица, община Костинброд — ф90 и ф125 — I етап/Гл. клон III, клон 22, клон 30, клон 33/участъка о.т.111—о.т.116, и клон 34/. — 1 188 л. м,
— Реконструкция и доизграждане на водопроводната мрежа на с. Петърч, община Костинброд — ф90 и ф125 — 20 504 л. м. — I етап — Реконструкция на помпена станция „Хаджия“, главен клон I, главен клон II, главен клон III, клон 1, клон 10, клон 11, клон 12, клон 13, клон 14, клон 15, клон 16, клон 17, клон 18, клон 2, клон 20, клон 22, клон 23, клон 24, клон 25, клон 26, клон 27, клон 29, клон 3, клон 30, клон 31 /участък о.т.81—о.т.85/, клон 32, клон 33, клон 34, клон 35, клон 37, клон 39, клон 4, клон 40, клон 41 /участък о.т.69—о.т.76/, клон 42, клон 43, клон 44, клон 46, клон 47, клон 48, клон 5, клон 50, клон 51, клон 52, клон 54, клон 55, клон 56, клон 57, клон 58, клон 59, клон 6, клон 60, клон 61, клон 62, клон 63 /участък о.т.92-о.т.56/, клон 65, клон 67, клон 68, клон 69 /участък о.т.22—о.т.21/, клон 7, клон 70, клон 71, клон 72, клон 73, клон 74, клон 75 /участък о.т.133—о.т.143 и о.т. 86—о.т.136/, клон 76, клон 77, клон 78 /участък о.т.117—о.т.118/, клон 79, клон 81 /участък о.т.38—о.т.134/, клон 82, клон 84, клон 85, клон 9,
— Общата дължина на водопроводните мрежи на село Драговищица и село Петърч, предназначени за реконструкция — 21,69 км.