Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Изграждане на улица „Промишлена“, гр. Благоевград – ВиК, Ел. инфраструктура и Благоустрояване, по части: „Пътна“, „ОБД“, „ВОД“, „Съоръжения“, „ВиК“, „Електро“, „ПБ“, „ПБЗ“ и „ПУСО“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Изграждане на улица „Промишлена“, гр. Благоевград – ВиК, Ел. инфраструктура и Благоустрояване, по части: „Пътна“, „ОБД“, „ВОД“, „Съоръжения“, „ВиК“, „Електро“, „ПБ“, „ПБЗ“ и „ПУСО“ съгласно заложените изисквания от Възложителя в Техническата спецификация, Документацията за участие и инвестиционни проекти.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45000000 Bauarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: