Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Tijdelijke huisvesting t.b.v. vluchtelingen uit Oekraïne - versnelde procedure
Referentienummer: 1366775
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie44211000 Prefabgebouwen
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Pijnacker-Nootdorp volgt voor deze Europese aanbesteding de versnelde openbare procedure.
De opdracht betreft het leveren en plaatsen van 15 woonunits voor de tijdelijke huisvesting van 50 vluchtelingen uit de Oekraïne.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Kwaliteit / Weging: 65
Prijs - Weging: 35