Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
M85 Fertőrákos-Sopron oh. tervezése,kivitelezése
Hivatkozási szám: EKR000646992018
II.1.2)Fő CPV-kód45233120 Közút építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés az M85 gyorsforgalmi út Fertőrákos csomópont - Sopron oh. szakasz a meglévő 84. számú főúti Határátkelőhelyhez történő ideiglenes visszakötéssel, valamint a 8647. jelű Sopron Ény-i elkerülő út kivitelezése, és a kiviteli tervek elkészítése tárgyban (PST kód: K085.09.73)
VI. szakasz: Kiegészítő információk