VII.1.2)Az eredeti hirdetményben javítandó szövegrészSzakasz száma: IV.2.2
A módosítandó szöveg helye: Benyújtási határidő dátum
A következő helyett:
Dátum: 05/11/2018
Helyi idő: 13:00
Helyesen:
Dátum: 14/11/2018
2. AK jelen eljárásban a Kbt. 54.§-ban foglaltak alapján az ajánlattételt ajánlati bizt. adásához köti, melynek mértéke 10 millió HUF.
Teljesíthető a Kbt. 54.§ (2) szerint. Bankszámlaszáma: 10032000-00337452-00000017 Magyar Államkincstár. Részletek a KD-ben. Az ajánlat részeként benyújtandó a banki átutalásról szóló bizonylat.
5. A Kbt. 66. § (5) alapján az ajánlatnak felolvasólapot kell tartalmaznia, a Kbt. 68. § (4). szerinti összes adattal.