II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Technologické posílení laboratoří ÚVN-VoFN
II.1.2)Hlavní kód CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka zdravotnické techniky pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenské fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného zařízení, jakož i uvedení zařízení do provozu.
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV33100000 Zdravotnické přístroje
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka 1 ks šokového zmrazovače plazmy pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 4 ks odběrových vah pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks kultivačního inkubátoru pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
II.2.1)Název:
Photo camera + adapter - modul pro digitální zpracování obrazu
Část č.: 7
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV32333000 Přístroje pro nahrávání a reprodukci obrazu
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks Photo camery vč. adapteru - modulu pro digitální zpracování obrazu pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Laboratorní mikroskop imerzní digitální trinokulární s LCD
Část č.: 8
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks Laboratorního mikroskopu imerzního digitálního trinokulárního s LCD pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks mikrotomu sáňkového pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Automat pro zpracování tkání (parafinový proces)
Část č.: 12
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks automatu pro zpracování tkání (parafinový proces) pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Barvící a montovací automat pro zpracování histologických preparátů
Část č.: 13
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks barvícího a montovacího automatu pro zpracování histologických preparátů pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Mikroskop pro histologickou diagnostiku, včetně digitálního zobrazení
Část č.: 14
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks mikroskopu pro histologickou diagnostiku, včetně digitálního zobrazení pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Část č.: 15
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks mikroskopu pro histologickou diagnostiku, včetně digitálního zobrazení, pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Analyzátor sedimentace erytrocytů
Část č.: 17
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks Analyzátoru sedimentace erytrocytů, pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Izolátor nukleových kyselin
Část č.: 22
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks Izolátoru nukleových kyselin, pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.
Předmětem plnění této části veřejné zakázky je dodávka 1 ks PCR analyzátoru pro potřeby Ústřední vojenské nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha včetně kompletní instalace dodávaného přístroje, jakož i jeho uvedení do provozu.