Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Storitve vzdrževanja sistema registracije delovnega časa
Referenčna številka dokumenta: OIJN-IC-VZ-60-031/23-S, 430-39/2023-DI/
II.1.2)Glavna koda CPV50312610 Vzdrževanje opreme za informacijsko tehnologijo
II.1.4)Kratek opis:
Predmet javnega naročila so storitve vzdrževanja sistema registracije delovnega časa na platformi KADRIS 4 s 57 registratorji delovnega časa in pripadajočim programskim vmesnikom za potrebe naročnika Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije, Miklošičeva cesta 24, 1000 Ljubljana (v nadaljevanju tudi kot: »ZZZS« ali »naročnik«) za obdobje za obdobje 36 mesecev.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednost
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV50312610 Vzdrževanje opreme za informacijsko tehnologijo
II.2.4)Opis javnega naročila: