Meddelande om tilldelning av kontrakt
Resultat av upphandlingsförfarandet
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:Referensnummer: UC-2021-332
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4)Kort beskrivning:
Denna upphandling består av konsulttjänster inom
Processledning och workshopledning
Utredning och analys
Utvärdering, uppföljning och följeforskning.
Ytterligare kontroll under giltighetstiden
Leverantör måste uppfylla kvalificeringskraven under inköpssystemets livslängd. Region Östergötland kan komma att kontrollera att kraven uppfylls och leverantören ska då tillhandahålla bevis för kravets uppfyllnad inom en angiven tid från en sådan begäran. Vi äger rätt att utesluta en leverantör från inköpssystemet om leverantören inte längre uppfyller kvalificeringskraven.
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.2)Ytterligare CPV-kod(er)71600000 Teknisk provning, analys och konsulttjänster
72224000 Konsulttjänster för projektledning
79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen: