Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 48449-2023
Submission deadline has been amended by:  109275-2023
Polska-Gdańsk: Wozy strażackie
2023/S 018-048449
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa fabrycznie nowego ciężkiego samochodu specjalnego - nośnika kontenerowego - 1 sztuka.
Numer referencyjny: WT.2370.2.2023
II.1.2)Główny kod CPV
34144210 Wozy strażackie
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 fabrycznie nowego ciężkiego samochodu specjalnego – nośnika kontenerowego.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
34144200 Pojazdy służb ratowniczych
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1 fabrycznie nowego ciężkiego samochodu specjalnego – nośnika kontenerowego, spełniającego WT.2370.2.2023.4 Strona 5 z 37 parametry techniczne i posiadające wyposażenie zgodnie z treścią załącznika nr 2 niniejszego postępowania pn. „Minimalne wymagania techniczno – użytkowe dla ciężkiego samochodu specjalnego – nośnika kontenerowego”, parametry techniczne i posiadające wyposażenie zgodnie z treścią załącznika nr 2 niniejszego postępowania pn. „Minimalne wymagania techniczno – użytkowe dla ciężkiego samochodu specjalnego – nośnika kontenerowego”.