II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa kabli sygnalizacyjnych, kabli i przewodów teletechnicznych, kabli sygnalizacyjno-telekomunikacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grup: 284-4, 325-1,
Numer referencyjny: 701902683
II.1.2)Główny kod CPV31321700 Kable sygnalizacyjne
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kabli sygnalizacyjnych, kabli i przewodów teletechnicznych, kabli sygnalizacyjno-telekomunikacyjnych dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grup: 284-4, 325-1, 284-9, 284-9.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część zamówienia (zadania) nr 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31321700 Kable sygnalizacyjne
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa kabli sygnalizacyjnych - nr grupy: 284-4 wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2
Część nr: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3
Część nr: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4
Część nr: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5
Część nr: 5
Część zamówienia (zadania) nr 6
Część nr: 6
Dostawa kabli sygnalizacyjno-telekomunikacyjnych - nr grupy: 284-9 wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 7
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV32551500 Kable telefoniczne
Dostawa kabli i przewodów teletechnicznych - nr grupy: 325-1 wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 8
Część nr: 8
Część zamówienia (zadania) nr 9
Część nr: 9
Część zamówienia (zadania) nr 10
Część nr: 10