Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Услуги по мониторинг и анализ на медиите в Естония
Референтен номер: COMM/AWD/2021/567
II.1.2)Основен CPV код92400000 Услуги на информационни агенции
II.1.4)Кратко описание:
Европейският парламент стартира тази процедура с цел възлагане на едногодишен рамков договор за ежедневен мониторинг на печатната преса (национална/регионална), аудиовизуалните медии (радио, телевизия) и основните онлайн (интернет) медии.
Повече подробности има в тръжните документи: Спецификации.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 160 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Моля, направете справка с тръжните документи.
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Viron tiedotusvälineiden seuranta- ja analyysipalvelut
Viitenumero: COMM/AWD/2021/567
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi92400000 Uutistoimistopalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Euroopan parlamentti käynnistää tämän menettelyn tavoitteenaan tehdä 1 vuoden puitesopimus lehdistön (kansallinen/alueellinen), audiovisuaalisten tiedotusvälineiden (radio, televisio) ja pääasiallisten verkkopohjaisten (internet) tiedotusvälineiden päivittäisestä seurannasta.
Lisätietoja annetaan tarjousasiakirjoissa: eritelmät.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 160 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: II.2.5)Hankintasopimuksen tekoperusteetHinta ei ole ainoa myöntämisperuste, ja kaikki perusteet on mainittu pelkästään hankinta-asiakirjoissa