Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Rádiolokátor prehľadový letiskový
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35722000 Radar
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)35722000 Radar
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Dodanie 3 súprav rádiolokátora prehľadového letiskového, ktorý je určený na zabezpečenie riadenia
letovej prevádzky (špeciálnej OAT (Operational Air Traffic) a všeobecnej GAT (General Air Traffic)) na vojenských
letiskách pre zabezpečenie vzdušnej suverenity SR s prihliadnutím na integráciu civilných a vojenských systémov
riadenia letovej prevádzky v súlade s medzinárodnými zmluvami, ktoré SR ratifikovala