Продължение на информацията посочена в поле ІІІ.1.4. "Обективни правила и критерии за участие":
2. Деклариране и доказване на съответствие с изискванията за предварителен подбор:
Документи за доказване се предоставят преди сключване на договор за възлагане на поръчката или при изискване от страна на възложителя, когато това е необходимо за законосъобразното възлагане на поръчката. Няма да бъдат изисквани документи, до които възложителят има достъп по служебен път или чрез публичен регистър, или могат да бъдат осигурени чрез пряк и безплатен достъп до националните бази данни на държавите членки.