Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 48593-2023
България-Асеновград: Услуги, свързани с доставка на храна
2023/S 018-048593
Обявление за поръчка
Услуги
Правно основание:
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
ПРИГОТВЯНЕ И ДОСТАВКА НА ХРАНА ПО ЗАЯВКА И ПРЕДВАРИТЕЛНО ЗАДАДЕНО МЕНЮ, СЪГЛАСНО ОПРЕДЕЛЕН РЕЦЕПТУРНИК ЗА НУЖДИТЕ НА СОЦИАЛНИТЕ ЗАВЕДЕНИЯ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА АСЕНОВГРАД
II.1.2)Основен CPV код
55521200 Услуги, свързани с доставка на храна
II.1.4)Кратко описание:
Възложителят възлага, а изпълнителят приема да изпълни обществена поръчка с предмет: „Приготвяне и доставка на храна по заявка и предварително зададено меню, съгласно определен рецептурник за нуждите на социалните заведения на територията на община Асеновград“, в съответствие с поставените от Възложителя и приети от изпълнителя условия в процедурата по възлагане на обществената поръчка, а именно: Всеки ден от седмицата, по график съгласуван с директора /управителя/ на съответното социално заведение, да доставя за своя сметка в заведенията за социални услуги на територията на Община Асеновград заявените количества и вид храна;
II.1.5)Прогнозна обща стойност
Стойност, без да се включва ДДС: 700 000.00 BGN
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: