Szolgáltatások - 486396-2017
Magyarország-Székesfehérvár: Takarítási szolgáltatások
2017/S 234-486396
Ajánlati/részvételi felhívás
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Takarítási szolgáltatások nyújtása a Fejér Megyei Kormányhivatal és telephelyei részére - 2018.
II.1.2)Fő CPV-kód
90910000 Takarítási szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
90911200 Épülettakarítási szolgáltatások
90911300 Ablaktisztítási szolgáltatások
90919200 Irodatakarítási szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Fejér Megyei Kormányhivatal és telephelyei (36) részére takarítási feladatok ellátása heti két alkalommal, napi rendszerességgel és szükség szerinti bontásban, valamint négy nagytakarítás az ajánlati dokumentációban részletezettek szerint.
Mennyiség: 36 440 m² +10 %.