Lieferungen - 486578-2022
Polen-Stettin: Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
2022/S 172-486578
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wyposażenia Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie.
Referenznummer der Bekanntmachung: SIM/ZP/P/30/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wiat zawodników rezerwowych, sędziów i noszowych wraz z podestami i fotelami (dalej jako: „wyposażenie”), na terenie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
39113000 Verschiedene Sitze und Stühle
39113600 Bänke
44112100 Schutzunterkünfte
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wiat zawodników rezerwowych, sędziów i noszowych wraz z podestami i fotelami (dalej jako: „wyposażenie”), na terenie Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie, zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej.
2. Szczegółowy opis jak i ilość wyposażenia, stanowiącego przedmiot zamówienia zawiera Załącznik nr 5 pn. „Opis przedmiot zamówienia” (OPZ).
3. Przedstawione parametry jakościowe i techniczne są minimalnymi wytycznymi dla przedmiotu umowy, a ewentualne wskazane pochodzenie produktów czy nazwy producentów mają
na celu przybliżyć wymagania. Projekt techniczny wiat, stanowiący Załącznik nr 5 do swz – OPZ ma charakter jedynie poglądowy. W ramach przedmiotu umowy Wykonawca będzie zobowiązany do wykonania własnego projektu wykonawczego wiat o parametrach i funkcjonalności odpowiadających parametrom i funkcjonalnościom opisanym w OPZ. Zamawiający dopuszcza tym samym zmiany w rozwiązaniach projektowych w stosunku do rozwiązań wynikających z OPZ pod warunkiem uzyskania akceptacji Projektanta i Zamawiającego oraz pod warunkiem, iż zaproponowane przez Wykonawcę rozwiązania nie będą gorsze pod względem jakości, bezpieczeństwa, trwałości oraz funkcjonalności od rozwiązań przewidzianych w OPZ.
4. Przed dostawą i montażem wyposażenia należy uzyskać akceptację proponowanych rozwiązań wizualnych, technicznych i materiałowych, poprzez zgłoszenie wniosków materiałowych zatwierdzenia przez Zamawiającego. Wnioski materiałowe muszą opisywać proponowane rozwiązanie wraz z dokumentami jakościowymi (certyfikaty, deklaracje jakości, itp.) potwierdzającymi spełnienie minimalnych wymagań kontraktowych. Kolorystyka do uzgodnienia na etapie zgłaszania dokumentów do zatwierdzenia.
5. Elementy wbudowywane muszą być fabrycznie nowe, nie mogą posiadać śladów użytkowania, muszą być przeznaczone do profesjonalnego użytkowania i być odporne na warunki atmosferyczne.