Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Furnizare produse în vederea implementării sistemului de management al traficului în cadrul proiectului: Reducerea emisiilor de carbon în Municipiul Sfântu Gheorghe prin investiții bazate pe Planul de Mobilitate Urbană Durabilă”
Referenznummer der Bekanntmachung: 4404605_2022_PAAPD1372688
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34923000 Ausrüstung für die Straßenverkehrssteuerung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 19 505 983.00 RON
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233140 Straßenarbeiten
45316212 Installation von Verkehrsampeln