II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy leków i wyrobów medycznych dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Referenznummer der Bekanntmachung: D-49/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i wyrobów medycznych
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we
wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
4. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000 – 6 – Produkty farmaceutyczne, 33140000-3 –
materiały medyczne
5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
a) Przedmiot zamówienia został podzielony i opisany w 58 częściach
b) Każda część zamówienia określona będzie dalej w SWZ mianem - „ PAKIET”, który został oznaczony w dokumentacji jako Pakiet od nr 1 do 58.
c) Każdy z pakietów stanowi odrębny przedmiot zamówienia.
d) Zakres i wielkość każdego pakietu została przedstawiona szczegółowo w formularzach asortymentowo – cenowych , oznaczonych i opisanych w SWZ jako Załącznik nr 2 , w których szczegółowo podano wymagany asortyment,
e) Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną, wi
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 6 808 635.61 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
e) Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną, więcej części jak również na całość zamówienia.
f) Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych (oferta równoważna winna zawierać leki o tożsamym składzie i działaniu).
g) Ilości podane w Załączniku nr 2 stanowią szacunkowe zużycie roczne i mogą ulec zmniejszeniu do 20% niewykorzystanej ilości, nie stanowiąc zobowiązania Zamawiającego do jej pełnej realizacji, ani też podstawy do dochodzenia przez Wykonawcę roszczeń odszkodowawczych z tytułu niewykorzystania maksymalnej wartości zamówienia.
h) Zamawiający może zmienić ilości poszczególnego asortymentu w granicach kwoty danego pakietu.
i) Termin realizacji bieżącego zamówienia leków – 24 godziny, dostawa w trybie „CITO” (dostawa na ratunek życia) w przeciągu 12 godzin od chwili złożenia zamówienia.
j) Termin realizacji bieżącego zamówienia wyrobów medycznych wynosi do 48 godzin.
UWAGA!
W przypadku, gdy dany lek/wyrób medyczny został wycofany z oferty producenta, producent zakończył jego produkcję, lub wygasła rejestracja leku, Zamawiający informuje, iż nie należy wyceniać leku/wyrobu medycznego z przedmiotowej pozycji i do oferty dołączyć oświadczenie producenta o zaprzestaniu produkcji danego leku/wyrobów medycznych
a) W przypadku przejściowego braku leku/wyrobu medycznego należy podać jego ostatnio obowiązującą cenę i zaznaczyć , że jest to chwilowy brak produkcji. W przypadku jeśli jest to możliwe podać w ofercie odpowiednik tego leku/wyrobu medycznego
b) Czas trwania realizacji zamówienia określony na 12 miesięcy może ulec przedłużeniu przez Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający nie wykorzystał ilości asortymentu określonego przedmiotem umowy.
c) Zamówienie może być realizowane w ramach wybranego Zadania, kilku zadań bądź dla całości zamówienia.
d) Oferowane produkty muszą posiadać wymagane świadectwa dopuszczenia do stosowania w publicznej służbie zdrowia.
6. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
7. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez wykonawcę prac związanych
z przedmiotem zamówienia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 46
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 48
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 57
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58