Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Inhuur uitzendkrachten t/m schaal 8
II.1.2)Main CPV code79620000 Supply services of personnel including temporary staff
II.1.4)Short description:
Voor u ligt het aanbestedingsdocument van gemeente Westerkwartier met betrekking tot de inhuur van uitzendkrachten. Bij opdrachtgever werken ongeveer 1000 medewerkers (inclusief ongeveer 450 medewerkers bij ons werkbedrijf)
Wij zijn als opdrachtgever gehouden deze inhuur via een Europese aanbestedingsprocedure in de markt te zetten voor de komende periode.
Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met
- 1 opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten in het sociaal domein
- 1 opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten in het fysiek domein
- 1 opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten in het ondersteunend en bestuurlijk domein
Deze aanbesteding richt zich op de inhuur van uitzendkrachten die vallen binnen de cao gemeenten tot en met schaal 8, de cao Wsw en de cao Aan de Slag. Globaal valt het overgrote deel van het besteedde bedrag aan de inhuur van uitzendkrachten onder de cao gemeenten en een kleiner deel onder de andere twee cao's.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Perceel 1 = Uitzendkrachten Sociaal domein
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)79620000 Supply services of personnel including temporary staff
II.2.4)Description of the procurement:
2019 circa 2.000.000
2020 circa 1.500.000
Voor de exacte aantallen zie Selectieleidraad. Hier kunnen geen rechten aan ontleend worden
Perceel 2 = Uitzendkrachten Fysiek domein
Lot No: 2
2019 circa 1.000.000
2020 circa 600.000
Voor de exacte bedragen zie de Selectieleidraad. Aan deze getallen kunnen geen rechten worden ontleend
Perceel 3 = Uitzendkrachten ondersteunend en bestuurlijk domein
Lot No: 3
2019 circa 526.000
2020 circa 225.000
Voor de exacte getallen zie de Selectieleidraad. Aan deze getallen kunnen geen rechten worden ontleend.