Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych w Oddziałach KWK Ruda Ruch „Bielszowice” oraz oraz KWK „Wujek” należących do Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych
Nuorodos numeris: 701902794/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44163000 Vamzdžiai ir jungiamosios detalės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa rur z tworzywa sztucznego do transportu wody kopalnianej, gazów inercyjnych i metanu przeznaczonych do zabudowy w podziemnych wyrobiskach zakładów górniczych wydobywających węgiel kamienny w Oddziałach KWK Ruda Ruch „Bielszowice” oraz KWK „Wujek” należących do Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 252-12 w ilości i rodzaju określonej w formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ. Przedmiot zmówienia został podzielony na 5 zadań.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44163000 Vamzdžiai ir jungiamosios detalės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Rura z tworzywa sztucznego Bossa śr. zew. 110+/- 2 mm śr. wew. min. 85 mm PN 25 do transportu wody kopalnianej, gazów i metanu – 3 710 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Rura z tworzywa sztucznego Bossa śr. zew.160+/- 2 mm śr. wew. min. 125 mm PN 25 do transportu wody kopalnianej, gazów i metanu – 400 m.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr. zew. 220+/- 5 mm śr. wew. min. 185 mm długość 6 000 mm PN 40 do transportu wody kopalnianej – 100 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr. wew. 102x5 000 mm +/- 4 mm 4,00 MPa do wody kopalnianej – 600 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Rura z tworzywa sztucznego kołnierzowa śr. wew. 102x5 000 mm +/- 4 mm 4,00 MPa do wody kopalnianej preizolowana – 600 szt.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902794/01
II.1.2)Główny kod CPV44163000 Rury i osprzęt
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44163000 Rury i osprzęt
II.2.4)Opis zamówienia: