II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-13
Nuorodos numeris: 701902762/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44212380 Konstrukcijų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44212380 Konstrukcijų dalys
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1. Zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 l-345-355 mm nakrętka M27 długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 19 300 szt. 2. zespół elementów złącznych ze śrubami hakowymi Q 27 l-495-505 mm nakrętka M27 długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej - 5 249 szt. 3. zespół elementów złącznych (strzemię) przedłużono-poszerzone ze śrubami hakowymi Q 27l-495-505 mm nakrętka M27 długość gwintu min 110 mm jarzmo z płaskow. 70x20x240 mm rozstaw otworów 180 mm mocowanie podciągów do odrzwi obudowy chodnikowej -250 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-260 - 280 mm; długość gwintu min 90 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 50 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 3
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-280 - 300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 200 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 4
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290 - 310 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 12 000 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25 z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290 - 310 mm; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 650 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 6
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-255 -275 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 33 067 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 7
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V25, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V25 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-285 -305 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 300 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 8
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-260- 280 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 650 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 9
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową v29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290- 310 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 800 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 10
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-320- 340 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 160 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 11
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-225 -235 mm; długość gwintu min 80 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 500 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 12
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-320 -330 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 13 750 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 13
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-260 -270 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 64 920 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 14
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290 -300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 4 550 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 15
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29, S24, S30, SCG z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290 -300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 12 860 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 16
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29 z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290 - 310 mm; długość gwintu min 120 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 6 540 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 17
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V29 z obudową chodnikową V29 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-310 - 330 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 500 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 18
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/32 z obudową chodnikową V32/36ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-260 - 280 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 1 000 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 19
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/32 z obudową chodnikową V32/36ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-295 - 305 mm; długość gwintu min 150 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 6 750 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 20
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36 z obudową chodnikową V32/V36 ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-260-280 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 400 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 21
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/V36 z obudową chodnikową V32/V36ze śrubami kabłąkowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-295-305 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 2 250 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 22
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36 z obudową chodnikową V32/36ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290 - 300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 26 230 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 23
Złącze kątowo-stropnicowe kute uniwersalne V29/V32/V34/V36 z śrubami hakowymi z pręta Q 20 gwint M22l-395-405 mm do łączenia prostych stropnic kotwiowych z odrzwiami obudowy chodnikowej - 11 880 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 24
Strzemię kątowe do łączenia podciągu wykonanego z kształtownika V32/36 z obudową chodnikową V32/36 ze śrubami hakowymi wykonanymi z pręta Q 27 o długości ramienia śruby w zakresie l-290 - 300 mm; długość gwintu min 110 mm z nakrętkami; gwint Q 27 - 8 140 szt.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 25
Łącznik spągnicowy 2x elementowy dolny kpl do łączenia części spągnicowej z odrzwiami z kształtownika V32/V34/V36 obudowa chodnikowa - 400 szt.
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902762/01
II.1.2)Główny kod CPV44212380 Części konstrukcji
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212380 Części konstrukcji
II.2.4)Opis zamówienia:
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25