The candidates shall provide information and formalities necessary for evaluating if the requirements are met:
(a) proof that candidates are authorised to perform the contract under national law, as evidenced by inclusion in a trade or professional register, or a sworn declaration or certificate, membership of a specific organization, express authorisation, or entry in the VAT register;
(b) a list of similar projects/contracts implemented in the past 3 years with a brief description, showing experience in the subject of this call for tender; the minimum required number is 3;
(c) characteristics/functionalities of the tool which they can provide:
bidders are required to fill in the relevant table inventorying the required capacity and capability to deliver the service required. Only tenderers capable of providing a tool with both mandatory and at least 1 of the optional features shall be invited to tender;
2. mandatory: your tools allow the users to establish rules and queries based on ship behaviour (i.e. vessel involved in transhipping at sea, vessel switch off AIS);
5. optional: your tools deliver analytical capabilities supported on machine learning/artificial intelligence (i.e. vessel similarity and clustering analysis supported by machine learning).
de gegadigden moeten inlichtingen en formaliteiten verstrekken om na te gaan of aan de vereisten is voldaan:
a) bewijs dat de gegadigden bevoegd zijn de opdracht overeenkomstig de nationale wetgeving uit te voeren, zoals blijkt uit de inschrijving in een handels- of beroepsregister, of uit een verklaring onder ede of getuigschrift, het lidmaatschap van een specifieke organisatie, de uitdrukkelijke autorisatie, of inschrijving in het btw-register;
b) een lijst van soortgelijke projecten/opdrachten uitgevoerd tijdens de laatste 3 jaar met een korte beschrijving waaruit ervaring blijkt met het onderwerp van deze oproep tot inschrijving; het vereiste minimumaantal is 3;
c) kenmerken/functionaliteiten van het instrument dat zij kunnen bieden:
inschrijvers moeten de relevante tabel invullen waarin de vereiste capaciteit en bekwaamheid om de vereiste dienst te verlenen, worden geïnventariseerd. Alleen inschrijvers die een instrument kunnen leveren met zowel de verplichte als minstens 1 van de optionele functies worden uitgenodigd om een inschrijving in te dienen;
2. verplicht: uw instrumenten stellen de gebruikers in staat om regels vast te stellen en informatieverzoeken te doen inzake de gedragingen van schepen (d.w.z. vaartuig betrokken bij overlading op zee, het uitschakelen van het automatisch identificatiesysteem);
5. optioneel: uw instrumenten hebben analytische mogelijkheden die gebaseerd zijn op machinaal leren/artificiële intelligentie (d.w.z. gelijkenis van schepen en het clusteren van analyse ondersteund door machinaal leren).